Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy kutyust, aki szó...

Kaptam egy kutyust, aki szó szerint belehempereg a saját sz*rába, vagy ha az utcán talál akkor abba. Mit csináljak? Ez más kutyusával is előfordult már?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és kb. egy éve kaptam egy kutyust. Szegénykét az út szélén találták, télen, pedig értékes kutyus, fajtiszta amerikai cocker spániel. Egy ideje azt csinálja, hogy belehempereg a saját-vagy más kutya kakijába.

#kutya #kutyakaki #hempererg
2014. febr. 13. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

szia! Kutyáéknál ez természetes.A saját szagát szeretné

elfedni,egy erősebb szaggal.Ez még a vadonból

maradt.Az én kutyam is csinálta,egyszer fürdetés után.

Hazavittem,és újra bevágtam.A kádba.Azzal a dumával,

hogy most rácsesztél kiscsaj! Mivel utál fürdeni nem volt

túl boldog.Azóta nem csinálja

2014. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

1. Minden kutya fajtiszta, ne keverd a FAJTATISZTA szoval.

2. Olvass kutyas konyveket, Szinak Janos konyveit ajanlom! O ir is errol a viselkedesrol. Ilyenkor a kutyak alcazzak magukat mas kutya urulekenek szagaval.

2014. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régimódinak tűnik, de... Tiltás? :)
2014. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) akkor nem csak az én kutyám csinálja ezt :D :D
2014. febr. 13. 12:05
 5/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
46%

Többnyire szukásoktól hallottam ezt,hogy szívesen hemperegnek meg mindenféle szarban és dögedékben.

Nekem egy szukám volt és több kanom, de csak ez az egy szem szuka hempergett meg minden szarba bele. Olyan erős ez a késztetés némely kutyáknál, hogy mire az ember észreveszi addigra már hanyatt is vágta magát egy felfúvódott macskába.

2014. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
sajnálattal olvastam a "butus hozzá szólásokat" Nem egészséges, és természetes ha bele hempereg... Olvass utána, mint a fajtiszta_fajtatiszta, párzásra mit-hogy terjesztenek jeleket az állatok... !
2014. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Igazad van előző nem természetes nekünk! De nekik igen és gátat lehet szabni neki ha időben észrevesszük, hogy mire készül.
2014. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elviszed kutyatanárhoz 100000Ft-ért leszoktatja. Ha a vadászhoz viszed 2000-ért lelövi! :)
2021. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!