Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól számoltam a táp árát és...

Jól számoltam a táp árát és hogy meddig elég?

Figyelt kérdés

30 kgs keverék kutyáról van szó, mármint lenne.

Úgy számoltam, hogy a napi ajánlott mennyiséget(gramm) átváltottam kilóra, és a kilót és az átváltott grammot elosztottam.

Josera Festival tápról van szó, és 60 nap jött ki, ez kb. 13000 ft. Ez reális?


Tudom, hogy nem ez lesz a pontos mennyiség, de érdekelne.

És ugye jól számoltam?


Köszi!


2014. febr. 13. 21:36
 1/6 sippara ***** válasza:
Öööö szerintem igen :) átváltod a napi szükségletet kilóba (vagy a zsák súlyát grammba, végeredmény szempontjából irreleváns), és a zsák súlyát elosztod a napi szükséglettel. Jó drága egyébként :O
2014. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Havi 6500 ft... van drágább is. Te mivel etetsz?


Igen, így számoltam, köszi.

2014. febr. 13. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
a festivalnál van olcsóbb josi, ami még tök jó szerintem pl. Agilo, sensitive, fitness, poultry menu.
2014. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sippara ***** válasza:
Bocsánat, 30 napot olvastam 60 helyett :D egy hónapra 6500 teljesen jó ár, valami ilyesmire jön ki az enyéim kajája is 30 kilóra (barfozunk) :)
2014. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek zöld kéz ment.


Igen, ennél jobbat nem nagyon találtam.

2014. febr. 14. 06:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól számoltál. Még annyit, hogy ezek tájékoztató adatok, normál aktivitású felnőtt kutyákhoz. A te kutyád szükséglete eltérhet ettől. A mi 20kilós kutyánk kb 2-szer annyit kap, mint az előírt, sokan még így is megszólják, hogy sovány (agár-vizsla keverék).

Ezzel csak annyit akartam, hogy nem 'szentírás' ami a tápon van. Ha fogyni vagy hízni kezd, akkor értelem szerűen változtass.

2014. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!