Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyámnak? ( lent )

Lehet baja a kutyámnak? ( lent )

Figyelt kérdés
A kutyám "ellopott" egy nejlon zacskót amibe hús volt és mivel érezte rajta így mire oda értem hogy elvegyem megette az egész nejlont, ki fogja tudni üríteni?
2014. febr. 14. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én még olyat nem halottam hogy egy kutya nejlonmérgezésbe halt bele.Ha van zöld a közelbe lehet bezabál majd aztán kihányja.Egy kis tejet kell neki utána adni.Mindenféle távdiagnózist felállító képesség nélkül nem lesz baja.
2014. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sippara ***** válasza:
Valószínűleg valamelyik végén ki fog jönni :) Ha felpuffad a hasa, nem, vagy nagyon nehezen kakál, kedvetlen, azonnal doki, egyébként csak figyelgesd a végterméket - megnyugodni csak akkor lehet teljesen, ha már megvan a bűnös :)
2014. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mennyi idő kell míg "eredménye" lesz? és mivan akkor ha nem veszem észre napokig hogy kikakilta volna vagy bármi de mégis jól érzi magát?!
2014. febr. 14. 16:19
 4/14 Akiteki ***** válasza:
Figyeld a kutyát. Ha próbál kakálni de nem tud, hány, kedvetlen, akkor elakadt. Akkor sos állatorvos. Láttam németjuhászt, aki egy tescos zacskó miatt járt így. Műteni kellett.
2014. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és ilyen erősebb fajta nejlon volt.
2014. febr. 14. 18:03
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen figyelni fogom.
2014. febr. 14. 18:04
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Tescos zacskót megenni?Megvan a véleményem az ilyen kutyáról.Politika van benne.Ezt a h..lye hozzászólást.Műteni kellett.Jó hogy nem szervátültetés.Mármint gyomor.Vagy vakbél.Műteni!!!
2014. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Akiteki ***** válasza:
7-es: Orvos látott már?
2014. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Engem vagy a kutyáimat?Nekem múlt hét kedden volt teljes vérkép.Igaz elmeorvos nem vizsgált.Ha már így rákérdeztél a koleszterin érték most nemigazán volt jó.
2014. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Akiteki ***** válasza:
Pedig nem ártana. Bélelzáródásról hallottál már? Még embernél is sűrű előfordul.
2014. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!