Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak?

Mi a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves mudi kutyám. Mindig tele kedvel jött oda mindenkihez imádott enni, mindig bírt volna enni bármennyi is az. De mostanában azt vettük észre szüleimmel ,hogy reggel mikor észreveszi ,hogy felkeltünk úgy akar bejönni mint akit kergetnek és mikor beengedjük bemegy a kanapé alá.. mint ha félne.. enni is alig eszik éppen hogy bekap egy falatot és megy is vissza a kanapé alá és ott fekszik. Ritkán jön oda hogy simogassuk.. észre vettem hogy száraz az orra az jelent valamit? Néztem hogy nem e kullancs ment bele mert féltem hogy babéziás ,de nem találtam.. mi lehet a baja? Nagyon féltem léccives írjatok!!!!
2014. jan. 26. 00:02
 1/3 anonim válasza:

Ha a kutya orra száraz, az sokszor jelent betegséget.

ORVOS! AZONNAL! Ha kell, tudok mondani Bp-en olyat, aki vasárnap is van.

Vegyétek komolyan, nem tud beszélni, nem tudja elmondani, ha fáj valamije. Az enyém sem nyüsszögős, úgyhogy usgyi a dokihoz!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. jan. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sippara ***** válasza:
Ha a kutya orra száraz, az azt jelenti, hogy nem nyalogatta a közelmúltban. Ettől függetlenül ha a kutya a normálistól feltűnően eltérő módon viselkedik, és az állapot 2-3 napnál tovább fennáll, orvos.
2014. jan. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kutya orra nem ad diagnózist...tök mind1 hogy száraz vagy sem,ez egy urbán legenda...


Ha feltűnően másképp viselkedik,érdemes orvoshoz vinni,lappanghat valami a háttérben.

2014. jan. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!