Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarorszagon torzskonyves...

Magyarorszagon torzskonyves pitbullt honnan?

Figyelt kérdés

Nem szamit hogy romaktol vagy magyaroktol, csak legyenek meg a fajta kotelezo szuresei, ami biztositja hogy egeszseges kutyust kapok es torzskonyve legyen! Szaporito telepes, illegalis dolgok nem erdekelnek...

koszonom



2014. febr. 14. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehonnan, nálunk nem elfogadott fajta, nincs tk. :(
2014. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sippara ***** válasza:
100%
Van itthon tks pit, csak marha kevés - AKCs vagy ABDAs tkval, a tenyésztő számára valami k*rv*bonyolult a dolog, de meg lehet oldani, és van is egy-két tenyésztő az országban, aki megoldotta. Sajnos konkrétabbat nem tudok mondani, én is csak annyit tudok, hogy létezik rendes kennel.
2014. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg kennelnevet tud vki?:)
2014. febr. 14. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:

off: romáktól?:DDD még normális embertől se nagyon..de tőlük aztán..:DD


On: FCI-s tk-es nincs,a többi után meg utána kell járni,konkrétat én se tudok.Ha jól emlékszem,valamelyik súlyhúzó versenyen volt egy tk-es pit,usából importálták...de többet nem tudok :S

2014. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el pites rendezvényekre (pl.: súlyhúzo verseny) és ott kérdezösködj.
2014. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!