Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan hotel panzió stb. ahol van kennel a kutyáknak, tehát nem a szobában vannak elhelyezve?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én olyanokat láttam, ahol a kutyásoknak ilyen kis előkertes apartman-féléket kínáltak, ott is külön van a kutya. De hogy gondolod, hogy egy teljesen elkerített kennel mint mondjuk egy istálló?
2014. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van a kutyáknak külön kutya panzió,elkerített kifutókkal.Olyanról viszont nem hallottam,hogy holtel,amihez kennelek is tartoznak,hogy a gazda ott helyezze el a kutyáját.Viszont ha ez a gondod,lehet kapni mobil ketrecet,amit a szobában felállíthatsz.
2014. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval arról lenne szó, hogy szeretnénk elmenni a kutyával együtt kirándulgatni. Viszont félünk hogy a szállodai szobában valami nagy kárt okozna, ezért lenne jó ha találnánk olyat ahol éjszakára kennelben lehetne.
2014. febr. 4. 15:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, és ilyet hol láttál? Tudnál linket küldeni? Nem tud onnan kiugrani a kutya? Mert elég nagy.
2014. febr. 4. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja ha csak ettől tartasz akkor nincs gond, a legtöbb helyen adnak szobakennelt. Amúgy most kapásból már fogalmam sincs melyikben volt így, van egy csomó ilyen kutyás szállás kereső pl ez [link] én itt nézelődtem, egyelőre még kutyával nem voltunk sehol, csak vágyódom :)
2014. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!