Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes ennek nagyobb jelentős...

Érdemes ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítani?

Figyelt kérdés

Kutyám kamaszodik, eddig volt a behívásra való lassabb reagálás, két ember lábszárának lepisilése, és ma megjelölt egy szobanövényt. Ivaros, 1 év körüli keverék kan.

Egy szóra behúzza fülét-farkát, folyamatosan dolgozunk a behívással, ráerősítek stb, most ezen a szobanövényes lepisilésen akadtam fenn, ki is kergettem a házból.

Amúgy kinti kutya, de sokat van benn, szobatisztasággal sztem már nem kéne gond legyen. Mindenképpen jelölés ez, falkasorrend?

Olyan nehéz ezt elképzelni, mert szubmisszív kutya, szabályokat betartja, kitiltható bárhonnan, engedelmes, csak mióta bekapcsoltak a hormonjai, kicsit megzizzent. Az első emberlepisilős esetek óta nem volt ilyen. Kérdés, hogy ez kamaszodás, hormonok velejárója, és az azonnali helyes reakció elég-e, vagy valami mélyebb dolog...


2014. febr. 15. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Miért ivaros még? Pláne ilyen viselkedéssel.

Kamaszkorban amúgy minden nagyjából normálisnak mondható, ilyenkor a legszubmisszívebb kutya is igyekszik feljebb kaparni magát a ranglétrán így vagy úgy. Ha szemtől szemben nem meri, mert nem az ő stílusa, akkor ilyen kis pimaszkodásokkal.

2014. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, de persze az, hogy normális a viselkedése, nem azt jelenti, hogy hagyni kéne :)
2014. febr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jövő héten viszem ivartalanítani(akkor tudok vele itthon lenni pár napot), csak persze szétaggódom magam addig, hogy hátha én neveltem teljesen félre. :)

Köszi a választ, persze mindig van következménye egy ilyen pofátlanságnak, nem szoktam ráhagyni.

2014. febr. 15. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!