Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a ti kutyátok kedvenc játéka?

Mi a ti kutyátok kedvenc játéka?

Figyelt kérdés
Nem tárgyra gondolok mer az én kutyámnak van egy csomó játéka. Csak ti hogy szoktatok vele játszani? Többet is mondhattok. Előre is köszönöm a válaszokat :))
2014. febr. 16. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám egy külön eset.


Van labdája, sípolós játéka, de amint kiviszem az udvarra a legegyszerűbb botot amit talál azzal rohangál fel s alá :D

2014. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors kérdést... De az én kutyámat valamiért nem köti le a bot.
2014. febr. 16. 13:32
 3/9 A kérdező kommentje:
*választ. nem kérdést:DDD
2014. febr. 16. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Labda főként, de szeretném megtanítani frizbizni is, húzogatunk kötelet, meg imádja, ha üldözöm, és valami vana szájában és futhat előlem, keresőst is szoktunk játszani, régebben pecáztunk, de az annyira nem köti le.
2014. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyik kutyámnak leginkább semmi. Szaladgálni, szimatolni szeret.


A másik pedig nagyon szereti a keresős játékokat, labdázást, frizbizést.

2014. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi sokat játszunk olyat, hogy eldobom a labdát, vagy a gumicsirkét és várom hogy visszahozza, de nem hozza vissza hanem várja hogy elvegyem és elszalad előlem, nem adja oda és baromira élvezi hogy ügyesebb nálam .... :D
2014. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyém, mivel terelőkutya, imád kergetőzni. Vagy ő fut előlem, vagy én előle. Mivel lehetetlenség elkapni, viszont ő simán utólér engem, sose engedem hogy 'elcsípjen', hanem mikor a közelembe ér, megfordulok és én kergetem őt. Így nem jön rá, hogy sokkal ügyesebb mint én. :D


Rongyozni is imád, de van még egy dilije: a bot. Mármint ez a hosszú, kézbe való bot. Ha azzal elkezdek a föld közelében hadonászni, teljesen megőrül, úgy kergeti, és olyan hangokat ad ki hogy ne m ismerek rá. :D

2014. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szájába veszi a nyakörve pántját és azzal fut elölem én meg kergetem!:D

Kivülröl ugy látszik mintha elcsort volna valamit a házbol!:D

De kötélel huzocskázni baromira szeret és olyan cuki olyankor nem mozgatja a fejét lemerevedik aztán rángatja a kötélt ilyenkor a szemét forgatja!:D<3

2014. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyim 13 hetes, bujocskázni szeret,elbujik valahová és onnan les engem, ha megtalálom elszalad ha ugy teszek mintha nem látnám és elmegyek mellette akkor morog vagy vakkant és ö szalad utánam.Ha én tunök el látom hogy keres,szolok neki -itt vagyok,nagyon örul ha megtalál.Nagyon vicces.
2014. márc. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!