Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt olvastam, az eredeti...

Azt olvastam, az eredeti hosszú szőrű tibeti masztiffot senki nem tenyészti Európában. Ha Tibetből hozatnék egyet (nem "szuper (drága) tenyésztőtől"), lehetne onnan millió forint alatt is szerezni?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem (gyengébbek kedvéért: pénzem) egy családi kedvencnek CSAK a megvételére millió forintokat költeni, mikor egy-egy kutyus üzembentartási költsége (üzemenyag, olajcserék, diagnosztika fehér köpenyes szakembernél :DD ) sem kevés.


Illetve nem ezt az agyonfőnözött rondaságot szeretném:

[link]


Hanem ezt az egyszerű, de csodálatos szépséget:

[link]


[link]



2014. febr. 16. 14:22
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Jézus Isten, az a borjú valami eszméletlen "durván" néz ki! Nem is tudom, hogy mosolyogjak, vagy inkább szörnyülködjek... :)


De ez felvet egy újabb problémát - ezeknek teljesen elment a józan eszük?! Ha ez csak simán vakvilágba nőni hagyott szőrzet, mindenféle ápolás nélküli, akkor ez most normális?! Megintcsak hozzá nem értő laikusként írom, úgy tudom, hogy egy kutyának (vagy macskának) sem "jó" (finoman fogalmazva), ha nem foglalkoznak a szőrzetével. Ha ismét hülyeséget beszélek, akkor most már lőjetek le, de szerintem nem jó ez így. Utolsótól pedig elnézést, én azt hittem (templomban kell), ezt órákig tartó szárítózással érték el - soha az életben nem gondoltam volna, hogy ilyen torzomborz lesz egy Tibeti hegyikutyus, ha "le se szarják".

2014. febr. 17. 13:55
 22/25 anonim ***** válasza:
Elég max a csomókat kifésülni, ha nem kiállítási kutya. Sőt, lehet rővidebb szőrben is tartani.
2014. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont nem értem az eredeti problémát. Ha neked nem tetszik a felfújt szőrű kutya, hát majd a sajátodat nem fújod fel, nem? Vagy ez túl egyszerű?
2014. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

A kommentekből már megvan mit kell tennem. :) Első lépésben mondjuk keresnem kell a tizenötös által említett magyar kennelek között hosszú szőrű Tibeti hegyikutya kennelt.


De Akumi, még mindig nem értem mit nem értesz. :D Az első pamacsot valóban nem kedvelem (egyenlőre), a másik (kettő) az álomszép. Ahogy írták azt kozmetikázni kell, hogy ne úgy nézzen ki, mint a narancs. Innen már minden szuper.


Csak sikerüljön megtalálnom a kennelek közt a nekem valót.

2014. febr. 17. 23:15
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt van pár olyan kennel amilyet szeretnél, és Magyarországon :


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek nagy jók Nézd meg őket! Csak egy kicsit kellett volna utána nézni!

2014. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!