Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mérgeztek már meg vkinek...

Mérgeztek már meg vkinek kutyát közületek? Szerintetek van esély rá hogy túléli a kutyusunk?

Figyelt kérdés
A napokban mérget adtak a pulinknak, valószínűleg patkánymérget(az állatorvos szerint). Elvittük a dokihoz, kapott többféle injekciót, enni nem akar , vizet iszik, de minden kijön belőle.
2014. febr. 16. 19:39
 1/7 anonim válasza:
100%

Az én kutyámat már mérgezték meg habar ö átjárt a szomszédba ha megkötottük akkor valahogy kibujt és elszökött szerintem valamelyik szomszédom mérgezte meg. R.I.P. Vizsla

És jó bulást kívánok kutyusodnak remélem meggyógyul.

2014. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van esélye, de ha minden kijön belőle akkor vissza kellene vinni infúzióra, nehogy kiszáradjon.

[link]

2014. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnap viszem őt újra a dokihoz.tejet is öntöttünk a szájába, valószínűleg már kijött a méreg, de attól tartok szétmarta a gyomrát, beleit.már az 5. napja szenved, nagy élni akarás van benne....
2014. febr. 16. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A patkányméreg vérzékenységet okoz, az ellenszere K vitamin, de ezt az orvos is tudja. A tej szart se ér.


Januárban pusztult el a kutyánk, kb. egy hét alatt lett vége. Kapott mindenféle injekciót, infúziót, de nem élte túl. Nagy eséllyel megmérgezték, mert az orvos és a vérvétel eredménye szerint májelégtelenségben pusztult el.


Két héttel ezelőtt a macskánk viszont valószínűleg patkánymérget kaphatott, mert annak orrán-száján dőlt a vér, mielőtt végleg eltűnt...

2014. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Jól írja az előttem szóló: Patkányméreg nem ilyen.

Nekem a spánielemnek dobtak be valami növényi permetet. Ő nem hányt, hanem iszonyat lázas lett, semmi nem használt. 1 nap alatt vitte el. Nem tudom milyen szer volt, már vagy 20 éve, de érdekes volt, hogy a fülén meg a fején a szőke rész bezöldült.

2014. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma visszavittük dokihoz a blökit, azt mondta szép a szeme, szép a torka, nincs láza, túléli a mérgezést!:-)Azt javasolta májkrémmel, levessel, pépes étellel etessük.
2014. febr. 17. 17:53
 7/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Ez igazán jó hír! Szerencsések vagytok! Vigyázz rá nagyon!
2014. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!