Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy kölyköket fog szülni a szukám?

Figyelt kérdés

Elmentünk "nyaralni" a péntek folyamán, vasárnap hazaértünk, és a 2 kan kutyán meg volt bolondulva a szukáért, már sejtettem, hogy mi van...

Ma az egyik kanunkkal megtörtént aminek meg kellett és kb 20 percig össze voltak ragadva.

10 hónapos a szuka.

Hány százalék, hogy lesznek kölykök?

Vagy ez minden esetben változó?



2014. febr. 17. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
0-100% között. De mi lenne, ha megelőznél minden bajt és most kérnél időpontot ivartalanításra?
2014. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sippara ***** válasza:
87%
Ó, hogy a gyerekedet csinálnák fel hat évesen... felelős állattartás mintapéldái vagytok ti is, csak tudnám, minek kellett három kutya. Ivartalanítás, minél hamarabb.
2014. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nagyon ne kockáztass ezzel totózgatással. Egy 10 hónapos szuka még jóformán kölyök, olyan mintha egy 14 éves ejtettek volna teherbe... Vigyétek el mielőbb állatorvoshoz és ivartalanítsátok!

Én nem is értem hogy hagyhattad együtt a szukát a két kannal ha tudtad, hogy mi van, erre még elmész nyaralni... Ez nagyon felelőtlen volt, ugye tudod?

2014. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Megtörtént, aminek meg kellett? Pont ez az, hogy NEM KELLETT volna! Kérj egy időpontot ivartalanításra, mind a három kutyánál! Baromi nagy szerencséd van, ha a kutyád magvai nem értek célba.
2014. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Mire vártál?Két ivaros kan mellett felelőtlenül tartasz egy ivaros szukát.Csak az ivartalanítás segít.Minden tüzelésnél ugyanilyen gond lesz.Mit csinálsz az évente minimum egy alommal?
2014. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
92%
Ha már pénteken sejtetted, hogy "mi van", akkor mi a görcsért hagytad őket együtt? Ma ne adj enni már a szukának és holnap meg tudják csinálni a műtétet.
2014. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

attól függ, milyen stádiumban volt a ciklusa.

elvinném egy konzultációra, egy állatorvos többet fog tudni mondani.

viszont a szukának még nagyon fejletlen a szervezete egy alom kihordásához.

nem gondoltatok ivartalanításra?

milyen fajták egyébként?

mert ha pl a kan háromszor akkora, mint a szuka akkor a szuka el is pusztulhat ellés közben.

2014. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!