Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érjem el, hogy ne szökjön...

Hogy érjem el, hogy ne szökjönk ki a kutyám?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogyha jövök be a kapun kislisszan mellettem és nem jön vissza. És nem tudom vissza hívni oda néz és fut tovább. Bár az a jó hogy csak az utcába fut. Csak sehogy se hagyja magát megfogni. Próbáltam hogy ellentétes irányba futok de már nem veszi be. Hogy érjem el hogy ne menjek élés hogy vissza Jöjjön? Előre is Köszi a válaszokat:)))
2014. febr. 17. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvass el egy könyvet a falkavezérségről, szerintem segíteni fog. Egyébként meg küldd a helyére, ha hazaérsz mielőtt még meglépne.
2014. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sippara ***** válasza:
41%
Mennyit sétál naponta, mennyit játszotok, hallgat-e rád egyáltalán a kutya, teszel-e valamit érte (az etetésen kívül), vagy csak egész véletlenül ugyanabban a kertben él, ahol a házatok áll? Utóbbi esetben nem csoda, ha szökik.
2014. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden nap sétáltatom, játszok vele és tanítom. Soktrükköt tud, és szófogadó. De amikor kimegy az utcára rá sem ismerek.
2014. febr. 17. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sippara nem lány?!


valóban a falkavezérséggel van gond.

gyakorold séta közben is az ül, marad fekszik parancsot, eleinte csak kevésbé forgalmas helyen.


mielőtt bemész a kapun ültesd le vagy küldd a helyére.

2014. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sippara ***** válasza:
69%

De, amikor utoljára néztem, még lány voltam :)


ugyanazt tudom mondani egyébként, mint kata-robi, falkavezérség, helybenmaradás.

2014. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy tüzel a kutyád és ezért megy ki. Párt keres. :)
2014. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálom. :))
2014. febr. 18. 07:00
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szoktasd rá mindenféle vezényszó nélkül, hogy ha nyílik a kapu, akkor adott távnál nem jöhet közelebb a kapuhoz. Ahogy mész a kapuhoz, zavard hátra testtartással és hangokkal, de NE vezényszavakkal.

Azt is csinálhatod, hogy hagyod, hogy a kapuhoz menjen, résnyire kinyitod és ha ki akar menni, határozottan de nem nagyon a kutyára csukod a kaput. Aztán kiljebb nyitod, stb-stb.

Sétán is Te menj ki-be a kapun először, a kutya csak engedélyre mehet ki-be

2014. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben,meg fogom csinálni. Nagyon köszönöm:)))
2014. febr. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!