Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyám? FONTOS!

Susie J. kérdése:

Miért nem eszik a kutyám? FONTOS!

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam haza egy 2 éves staff-pit keverék kutyát ismerősömtől, semmit nem evett se tegnap, se ma. Inni iszik, de nagyon maga alatt van, egész nap aludna. Eddig egy másik kutyával élt együtt, nem volt gond az evéssel, azóta ilyen hogy hazahoztam. Bármivel kínálom, nem eszi meg, próbáltam kèzből, tálkából, földről, semmi reakció, elfordítja a fejét. Lehet ez az új környezet miatt? Mikorra várható, hogy egyen? Nagyon aggódom érte. Előre is köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 17. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen valószínű, hogy az új környezet és mert hiányzik neki a másik kutyus. Holnapra már nagyon éhes lesz csinálj neki valami finomságot és szeresgesd :) nyugi az életben maradás ösztön az ott van és enni fog ha érezni fogja, hogy nagyon kell :) viszont ha több nap múlva sem eszik akkor orvos
2014. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, a kaja kész van már neki, szóval tud majd enni holnap. Várok holnapig, ha holnap sem fog enni, akkor doki.
2014. febr. 17. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem nincs semmi gond :)
2014. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kijavítom magam túlélési ösztön!!:D életben maradàs ösztön atyaég :DD na mindegy, lényeg hogy megértetted:)
2014. febr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értettem, köszönöm :) írok majd hogy mizu :)
2014. febr. 17. 00:54
 6/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Én megmérném a lázát, nehogy valami baja legyen... ha nem 38 körüli, akkor irány az orvos. Lehet komoly baja is, pl babézia..
2014. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs làza... De gondolom a babézia nem akkor jött volna ki, hogy elhoztam... Ne érts félre, nem kötekedés
2014. febr. 17. 11:18
 8/8 A kérdező kommentje:
evett egy tányér kaját, remélem, mostmár minden rendben lesz. köszönöm mindenkinek a válaszát :)
2014. febr. 17. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!