Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ezüstnyílban milyen fajta...

Firestorm kérdése:

Az ezüstnyílban milyen fajta kutyák szerepelhetnek?

Figyelt kérdés

Eddig csak kevésre sikerült rájönnöm.

Akita,Dobi,Németjuci,Dog,Tosa,Skótjuci,vizsla.


Burkusra és a jégkutyákra sem sikerült rájönnöm milyenek lehetnek.

A tigrisekről nekem a pitek jutnak eszembe.


2014. febr. 18. 09:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy sokan keverékek belőle:)
2014. febr. 18. 10:12
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


csak ezt találtam most, de régebben tudtam meg olvastam is valahol, de nincs időm megkeresni neked.

Amúgy, ajánlom, hogyha még nem láttad, eredeti nyelven, magyar felirattal nézd.Abban nincsenek kivágott jelenetek, és sokkal érthetőbb.


Amúgy, azokról a kutyákról, akiket nem tudsz milyen fajta tegyél e ide képet, és háta valaki kép alapján tud tippelni.

2014. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Okés,köszönöm.Még úgy nem láttam sajnos,nekem a sima szinkronos verzió van meg.

Viszont olvasom,hogy Béni boxer,szerintem inkább dog.

A feliratos fenn van valahol?

2014. febr. 18. 10:24
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A másodiknak még régebben tudtam a fajtáját,kifejezetten japán fajta kutya,de ha agyon ütnének sem tudnám megmondani most.Pedig nagyon nagyon gyönyörű és sokáig vágytam is rá.

2014. febr. 18. 10:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezüst nyíl családja akita inu, Béni boxer, Bella Saluki, Cézár német juci, Füles angol szetter, Tigris tesók: kai ken, Veresszem: kishu, ninja kutyák: shikoku, mufurc: masitff, az a szürke félős kutya Weimari vizsla. harci ebek : tosa inu
2014. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyik helyen ezt írják a másikon azt Béniről itt pl már dán dog:

[link]

2014. febr. 18. 11:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi dán dog tényleg, rosszul irtam ahogy olvastam az előző hozzászólást :) Weed-et láttad már? Én nagyon szeretem ezt a sorozatot. Kár,hogy nem folyatták :)
2014. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem láttam sajnos :S

Az Ezüstnyíl fiáról szól?Honnan lehet leszedni?

2014. febr. 18. 12:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, keresd meg angol oldalakon tölsd le onnan magyar feliratot utána meg már csak lehúzol. Google-ba beírod Ginga Densetsu weed 1 episode download vagy ahogy gondolod keresel egyet és kész is. Felirat van a neten de azt el is tudom küldeni talán.
2014. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszike!Akkor ráállítom a páromat,ő a nagy zseni ezekben a letöltéses okosságokban :D
2014. febr. 19. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!