Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálja a kutyám a...

Miért utálja a kutyám a kisbabákat, kisgyerekeket?

Figyelt kérdés
Szoktak jönni vendégségbe kisgyerekkel (1,5eves baba lehet ) es a csivavám nem kepes elfogadni ot..folyton ugat,morog. A kutyam most 3eves (ezelott nem nagyon talalkozott kisbabakkal)csak utcan messzirol. Szerintetek sose fogja megszeretni oket?mitol felhet a kutyam?lany kutya. Elore is koszonom a valaszokat,bocsi hogy ekezetet nem hasznaltam

2014. febr. 18. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szocializálni kéne, és rendesen megnevelni. Te magad is leírtad, hogy nem nagyon találkozott előtte gyerekekkel, hát akkor mit vársz tőle? Egyébként attól, hogy megismerteted vele őket, még nem biztos, hogy meg is fogja kedvelni a gyerekeket, legyen elég annyi, hogy tűrjön el tőlük mindent. Az én kutyám jól van szocializálva, mégsem szereti a gyerekeket, úgy vettem észre, hogy idegesítik, de mivel nincs megengedve neki, hogy akár csak morogjon is rájuk, inkább elballag a helyére, amíg a kölykök el nem tűnnek. Ha nem szerei őket, akkor nem kell túlerőltetni a dolgot, sok olyan ismerősöm van, akiknek a kutyája szintén nem túl gyerekbarát, mégis szocializálás címén a kedves gazdi minden egyes séta során odadobja néhány idétlenül vihorászó gyereknek. Ha nem tudod eltalálni az egyensúlyt a megfelelő nevelés, és az addig táncoljunk a kutya idegein, amíg nem szégyelljük között, akkor bízd szakemberre, vagy járasd kutyaiskolába, nehogy valami baleset legyen a vége.
2014. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2014. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!