Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem szeretik a kisbabákat...

Akik nem szeretik a kisbabákat/kisgyerekeket, elmondanák, hogy miért?

Figyelt kérdés

Van itt egy kérdés, és az ihlette az enyémet! Kíváncsi vagyok kinek mi a magyarázata arra, hogy miért utálja/nem szereti a babákat/kicsi gyerekeket?

Mondjuk azt hozzá teszem, hogy az elkényeztetett, hisztis kislányokat, és agresszív, verekedős kisfiúkat Én sem szeretem! Meg a neveletlen, és szemtelen gyerekeket sem!


25 éves anyuka vagyok 14 hós kislánnyal.


2011. máj. 19. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
30%
Úgy hiszem azért,mert még nem volt dolguk egy igazán kedve kisgyerekkel.
2011. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
33%
s (:
2011. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
54%

A normális gyerekeket a legtöbben szeretik szerintem. Aki mégsem, az valószínűleg nem elég érett még ahhoz, hogy kezelni tudja őket/nem érett az anyaságra, apaságra. Sokan a gyerekvállalással járó dolgok miatt nem szimpatizálnak a kicsikkel. Plusz kilók, mell problémák, rosszullétek. A gondtalan fiatalkor végét jelzi sokaknál a családvállalás, amitől a vagányabb, szabadabb emberek féltik magukat. Aztán azoknak is gondjuk lehet velük, akik ellenzik a berögzült női szerepkört, anyaság főzés, mosás, takarítás, szülés stb. Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

24f

2011. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
61%

Van, aki nem tud mit kezdeni egy kisgyerekkel, és éppen ezért el is kerüli őket. Nem lehet azt mondani rá, hogy útálja, inkább azt, hogy kerüli.

Van olyan is, aki attól irtózik, hogy egy gyerek sírni kezd a közelébe, és ő nem tudja megvigasztalni (pl.: barátnőm). Csak azért, mert ő nem anya (még).

Aztán ismerek olyat is, aki annyira önző, hogy csak maga érdekli, és egy "koszos" gyerek se mocskolja össze az ő 60 e Ft-os ruháját, ne lépjen rá a 80 e Ft-os cipőjére stb. Ez is érthető valemilyen szinten...

És vannak olyanok, akik még nem nőttek fel agyilag, lelkileg erre a feladatra, és még nem is vágynak rá. Éppen ezért nem kell rájuk eröltetni a gyerekeinket. :)

És vannak azok, akik a lármára és a lármázókra (ezek ált. a gyerekek) allergiásak, öregek és betegek, akik nyűgösek, és nem bírják a zsinatot, a zsivajt, a rohangászást.


Ennyi.

2011. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
93%
Ott is válaszoltam,azt hiszem 3-ik voltam.Azért nem mert egyszerűen nem,zavar hogy nem tudok velük mindenről beszélgetni,meg az egész gyerek gondolkodással nem jutok semmire.Türelmem sincs hozzájuk.pl.Nem tartom őket aranyosnak inkább cikinek ha valami olyat csinálnak.Inkább kerülöm őket...26/L
2011. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
69%

Én a hisztit nem szeretem, akaratoskodást és visítást. Ezek szinte kivétel nélkül a szülő hibái persze, vagy szélsőséges esetben a gyerek személyisége ilyen.. de ez szerintem teljesen normális, a saját gyerekemet sem dicsérném meg érte. No meg a nők amúgy is érzékenyebbek a magas hangokra, pont azért, hogy felébredjenek pl. a gyerekük sírására..

Aki nem szereti a gyerekeket, azoknak szerintem főleg a hiszti és a nyáladzás a legfőbb indokuk:) Mást nem igazán tudok elképzelni.. Van, akinél esetleg lelki okok vannak a háttérben, és tudat alatt a gondolatot is utálja, hogy felelősséget vállaljon egy magatehetetlen lényért.

2011. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
92%
Én nem szeretem, hogy hangosak, és ha nem fogadnak szót, vagy hisztiznek. Amúgy meg amit még utálok, mikor egy anyuka affektál a gyereke fölött. Sokszor azért nem mennék oda megnézni a babakocsiban egy gyereket, mert az anyja áll fölötte, és nézi az ő cukimuki gyerekét és gügyög neki. Szóval engem a gyerekes emberek úgy általában nem vonzanak.
2011. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom elmagyarázni. Azt hiszem egyszerűen hiányzik belőlem az a bizonyos anyai ösztön.

Mások (gondolom te is) nem tudják elképzelni, milyen ha nincs, én nem tudom elképzelni sem, milyen, ha van.

2011. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
73%
Akik nem szeretik a krumplifőzeléket/gulyáslevest elmondanák, hogy miért?
2011. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
84%

Mármint nem a gyerek van vagy nincs, hanem az anyai ösztön.

14:46 voltam

2011. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!