Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a kutyanak...

Lesz valami baja a kutyanak ha max. Egy pohar bort adok neki inni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 13:53
1 2
 1/13 sippara ***** válasza:
93%
Mi az anyámnak adnál a kutyának bort?
2014. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert szereti? :))
2014. febr. 18. 13:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az első ilyen kérdés ez, és csak egy szó jut róla eszembe: miért?
2014. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem úgy van, hogy a szőlő méreg a kutyáknak? A bor meg szőlőből van, plusz cukros, plusz alkohol... HÜLYE VAGY?
2014. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb alkoholista lesz! De amugy o nem tudja hogy attol neki esetleg baja lehet ugy hogy te kell gondolkodjal es nem adni neki mindent amit szeret!
2014. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám a csigaméreggel leszórt virslit is szereti, mégse adok neki. Épp elég magunkat mérgezni alkohollal, nem kell még a kutyát is.
2014. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális. Miért kéne neki bort adni? De nem ezen vagyok fennakadva, hanem azon, hogy megkérdezed, hogy kaphat-e. Majd mondod, hogy mert szereti. Valószínűleg már kapott, ha tudod, hogy szereti a kutyád. Könyörgöm, gondolkozz már kicsit úgy, mintha felelősséggel lennél egy kutyáért. Ne,ne adj neki bort csak azért mert szereti. Az én kutyám annyi pudingot, csokit, pillecukrot enne, amennyi csak beleférne. Ettől függetlenül NULLA édességet kap, mert én vagyok a gazdája, aki tudja, hogy ez bizony nem egészséges.
2014. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a májat, szívet, csirkefarhátat és még kitudja mit sokkal jobban szeretné... ha szereted a kutyád, irány a hentes, ne pedig ilyen hülyeségekkel mérgezd.
2014. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lesz baja!

Főleg azért, mert alkohol tartalmú ital!!


Attól,mert szereti nem azt jelenti,hogy kell is neki adni.A kutyák 99%-a szereti a csokit mégse eteti senki sem azzal a kutyáját.

Egyszer ivott véletlenül vagy direkt azt nem tudom,de legyen annyi elég neki.


Az én kutyám meg felnyalta a kávét a padlóról mert kiömlött,látszólag ízlett neki,de nem fogom kávéval kínálni minden reggel,mert szereti -.-

2014. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha minden vágyad megölni, nyugodtan adj neki bort.
2014. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!