Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a német...

Mi a véleményetek a német juhászkutyákról?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nagyok és félelmetesek és vérszomjasak. Éljenek a yorkik!!! (Csak vicc volt.)
2014. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos egyre rosszabb véleménnyel vagyok róluk. Az eredeti német juhászkutyák egy nagyon megbízható, magabiztos, kiváló őrző-védő munkakutyák voltak. A maiak meg.. hát... örüljünk, ha járni bírnak.
2014. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok van belőlük. Így Nagyon is meg kell válogatni, honnan vesz az ember.Sok-sok gazda él nj-vel elégedetten.
2014. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg tudnám magamnak engedni egy nagytestű gondozását, akkor németjuhászom lenne. Álomkutya, de annyi mozgást nem tudnék neki biztosítani amennyivel boldog lenne. Meg hát az etetése is többszöröse annak, amennyit most az 5 kilós kutyám eszik. Körülményesebb vinni, BKV-n hordani. Most belegondoltam, és abszolút nem illene hozzám életvitelben, de mindig piszkálni fog, hogy úgy tartanék egyet, mert nagyon szép és okos.
2014. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem idáig mákom volt, mert az én Német juhászaim még hírből sem ismerték a dp-t. Remélem ezután sem nyúlok bele dp-sbe.
2014. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
6 nj-m volt életem során. Mindegyik azt képviselte, amit a fajtától elvár az ember. Nekem pedig vannak elvárásaim. Persze, ehhez az kellett, hogy tudjam, kitől milyen párosításból legyen kutyám.
2014. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!