Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám csökkenteni a...

Mivel tudnám csökkenteni a kan kutyám vágyát a tüzelő szukák iránt?

Figyelt kérdés
Nem ivartalanítható, mert tenyészkutya, de megörjítik a környéken tüzelő kutyák, mit tehetnék, hogy lenyugodjan, és ne legyen tartós a hatása? Hallottam arrol hogy bromot kell neki adni... de erre nem vennék mérget.
2009. dec. 10. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha tenyészkan, akkor örülj neki hogy érdeklik a szukák, legalább könnyű lesz fedeztetni vele.
2009. dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Számomra nem hihető, hogy egy tenyészkan tulajdonosa a "gyakorikérdéseken" teszi fel azokat a kérdéseket, amiket 1. vagy tudnia kéne 2. vagy az orvosától kérdezni, akivel folyamatos kapcsolatot tart fenn 3. vagy annak a kennelnek a tenyésztőjével kéne megbeszélnie, ahonnét a tenyészkan való.
2009. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
(szerintem ebben formában se jogunk, se nem feladatunk megítélni h a kérdező igazat mond-e - mert feltételezzük, h igen. Megalapozatlanul feltételezni dolgokat semmivel sem jobb a hazugságnál. Ha meg a kérdező mégsem mond igazat, az a saját lelkiismeretére van bízva.)
2009. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Van két ivartalanított kutyám mellette, pontosan tudom milyen fontos az ivartalanítás, és milyen pozitív hatásai vannak. Orvos szerint adjak nyugtatót a kutyának, ezt szerettem volna elkerülni. Vagy a szomszéd szukájának adjak deofilt, meg fújjak rá, kanűző spray-t. Gondoltam hátha van valakinek valami ötlete, de itt elég sok a rosszindulatú ember sajnos. A többieknek köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 17. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!