Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót juhászosok?

Skót juhászosok?

Figyelt kérdés
Letudnátok írni a jellemét? És ne írjatok olyat h a google a barátod.. ott is olvastam róluk de szeretnék olyanokat is megtudni amit nem írtak ott le.

2014. febr. 20. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem border colliem van, de a szomszédban egy skót juhász lakik. Mióta őt ismerem, azóta imádom a skót juhászokat. Egy idős néni a gazdája, de nagyon figyelme, nyugodt kutyus. Mindig a gazdája sarkában van és minden mozdulatát figyeli. Ha elmennek sétálni nagyon fegyelmezetten viselkedik és tényleg a gazda szava az első számára.

Ezek csak azért olyan különleges dolgok számomra, mert hányattatott sorsú menhelyi kutyusról van szó, tehát valójában minden oka meglenne rá, hogy szökdössön vagy bármilyen viselkedési problémája legyen, de ő mégis egy hálás álomkutyusként viselkedik.

2014. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mivel te borderes vagy ( nem tudtam dönteni a 2 kutya közül ) nem bántad meg? Nem használja azokat a pillanatokat ki amikor nem figyelsz?
2014. febr. 20. 18:56
 3/4 anonim válasza:
Nekem személy szerint ezek a legeslegjobb természetű kutyusok. Nekem van egy 1 éves skót juhászom, játékos, okos, nagyon gyorsan tanul, hízelgős, nagyon szeret bennünket a párommal, mindig a nyomunkban van ha valamit teszünk veszünk az udvaron, a parkban sincs vele gond, a hívásra mindig jön, a macskáinkkal is nagyon jó megvan. De kiskorától sokat kell vele foglalkozni, megtanítani mit szabad, mit nem. Igaz hogy a miénk kinti, de fél napokat kinn vagyok vele, még ha sokat is dolgozok, őrá mindig van időm, ha épp nem megyünk sétálni, vagy nem játszunk, akkor csak kinn ülök vele a teraszon és kávézgatunk :) Kiskoromban is skót juhászom volt, tökéletes játszótársam volt, ezért is most megint skót juhászt vettünk, és nem bántam meg, ha egy nap lesz gyermekem, biztos vagyok benne hogy jó kifognak jönni egymással.Egyszerűen imádom, és ez mellett még gyönyörűek is :)
2014. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. febr. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!