Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nő aki mindig belém...

Van egy nő aki mindig belém köt a kutyáimba is meg belém is. Kiosztottam őt az interneten. De most félek tőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval össze vesztünk, ő magát sokra tartsa és a kutyáit is. Engem meg lenéz. Olyan dolgokat mondtam neki amit megbántam és most félek, hogy ha összefutunk legközelebb akkor elmondja anyáméknak és baj lesz belőle. Mit tegyek. Ha összefutunk akkor biztos, hogy hozzám fog szólni. A találkozás elkerülése lehetetlen.
2014. febr. 21. 11:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi az első mondatot elrontottam :)
2014. febr. 21. 11:29
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondott, hogy ennyire felment benned a pumpa?

Amúgy 2 lehetőséged van:

1. Bocsánatot kérsz, és viseled a következményeket.

2. Nem kérsz bocsánatot és viseled a következményeket.


Amúgy meg mit érdekel téged, hogy más mit gondol rólad, hogy lenéz-e? Nem kell velük foglalkozni.

2014. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neten bátor vagy, szemtől szemben meg félsz?

"nemes" tulajdonság...

Ha találkoztok, mondd meg neki, megbántad a beírásodat. Amit meg kapsz tőle, viseld el. Az embernek vállalnia kell minden tettének a következményeit általában.

2014. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1) olyat mondtál, amiben igazad van? Akkor miért félsz a szüleidtől? Mondd el nekik h mi történt és te így és így védted meg magad?

2) már most tudod h nincs igazad? Akkor is mondd el a szüleidnek h csináltál egy ilyen hülyeséget és adjanak tanácsot h hogy javítsd ki a hibát. Mindenki hibázik, de ha ki tudod javítani és tudsz belőle tanulni, az a tapasztalat.

2014. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az első verzió. Olyat mondtam ami igaz. De ő kiforgatta a szavam. A való életbe is bátor vagyok. Csak anyámtól félek xD
2014. febr. 21. 11:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért, anyád megbüntet, ha igazat mondasz?
2014. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Leordít és lehet, hogy eltilt majd attól a dologtól ahol találkozni fogunk.
2014. febr. 21. 12:40
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez nagyon bonya! :)
2014. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Firestorm ***** válasza:
100%
Kicsit konkrétabban is írhatnál,hogy mi a helyzet,mert ezekből a tő mondatokból nehéz tanácsot adni.
2014. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha van egy is időd írd már le a sztorit hogy az ismerősöd mit szólt be, és miért, meg te erre mit válaszoltál.
2014. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!