Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nő aki mindig belém...

Van egy nő aki mindig belém köt a kutyáimba is meg belém is. Kiosztottam őt az interneten. De most félek tőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval össze vesztünk, ő magát sokra tartsa és a kutyáit is. Engem meg lenéz. Olyan dolgokat mondtam neki amit megbántam és most félek, hogy ha összefutunk legközelebb akkor elmondja anyáméknak és baj lesz belőle. Mit tegyek. Ha összefutunk akkor biztos, hogy hozzám fog szólni. A találkozás elkerülése lehetetlen.
2014. febr. 21. 11:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Sz@rd már le azt a nőt... Mitől lenne rád dühös amiért kiosztottál valakit? Te dolgod...
2014. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*Anyukád mitől lenne rád dühös
2014. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2014. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
14/L Nem tudom, talán miért állok szóba vele.
2014. febr. 21. 16:04
 15/17 anonim ***** válasza:
Privátba megírod amit mondtál neki? Egyébként nem hiszem hogy anyud ezért duhös lesz rád.
2014. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A szitú inkább csak nagyon kínos.Több,mint valószínű,hogy az illetőnek is.A gyakorlat ilyenkor az,hogy mindkét fél úgy tesz,mintha mi sem történt volna.
2014. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ha esetleg csúnyán lehordtad őt neten, akkor személyesen a stílusért esetleg kérj bocsánatot, de mondd el a véleményed, hogy ne foglalkozzon veletek, ne sértegessen ,stb...ha értelmes, felfogja...ha nem, kár vesződni vele
2014. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!