Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy allergiás a Brit...

Lehet, hogy allergiás a Brit tápra?

Figyelt kérdés

Fehér színű kutyám van, kamaszkorú. Amikor elhoztam, direkt sok csirkét etettem vele, hogy ha allergiás időben kiderüljön. Soha nem volt baja. Most 2 hete kap Brit tápot, azóta a lábain pirosas foltok vannak, rágcsálja őket, nyalogatja. A széklete rendben van, nincs feldagadva semmije, nem hány, teljesen jó kedvű, csak ezek a piros foltok..


Mit gondoltok?


2014. febr. 22. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy attól van baja, vagy épp attól lett allergiás, mert hirtelen telenyomtad csirkehússal. Nem is hallottam még ilyet, hogy valaki csak azért nyomatja a kutyába, hogy időben kiderüljön, ha allergiás rá! Mi ez már??


Több oka is lehet a foltoknak, illetve másra is lehet allergiás, szóval szerintem vidd el a dokihoz!

2014. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel beteges fajta... Úúúúgy szeretek itt bármit is kérdezni. Muszáj, egyszerűen kötelező minden apró kis részletbe belekötni. Nagyon fostam az elején, hogy mi van ha allergiás. A doki mondta, hogy adjak neki nyugodtan csirkét, ha allergiás hamar kiderül. Nem tömtem belé, hanem hetente többször kapott. Mellette kapott rendes tápot is. Egyéb kötekedni való? A helyesírásom? A Brit táp? Valami?
2014. febr. 22. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A sima csirkére ritkán allergiásak a kutyák, inkább a csirkés tápra szokott kijönni. Talán a feldolgozott fehérje miatt...jelen esetben még talán a gabonaallergia jöhet szóba. Próbálj neki olyat adni, amiben nincs gabona.
2014. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!