Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fülműtéttel van valakine...

Kutya fülműtéttel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
3 napja műtötték a kutyusomat, hallójárat feltárása volt. Orvos azt mondta, normális ha vergődni fog, mert fáj neki. De mit lehet vele csinálni? Kapott dokitól fájdalomcsillapítót, hogy azt adjam neki, ha fáj neki. De nem igazán segít. Tapasztalat gazdik segítségét várom, hogy ilyenkor mit lehet vele csinálni? hogyan segíthetnék neki a legjobban?
2014. febr. 22. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak is volt már fülműtétje (2x). Sajnos ez tényleg fájdalmas beavatkozás és "normális" ha fáj neki pár napig...

Ne adj neki erős gyógyszereket, azon felül amit az orvos felírt. Esetleg adhatsz neki Traumeel-t, ez egy homeopátiás fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő (a legtöbb patikában kapható), nincsenek mellékhatásai. Humán készítmény, de kutyák is kaphatják. Külföldön sok állatorvos alkalmazza. Hátha segít neki valamit.

Meg persze legyen nyugalomban, érdemes valamilyen immunerősítőt is adni neki ilyenkor.

2014. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meddig fájt a Tiédnek?
2014. febr. 22. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő egy nagyon strapabíró kis kutyuska, szóval látványosan nem szenvedett, de olyan 3 napig láttam rajta, hogy azért megviseltebb, utána már napról napra jobban lett. Ha semmi javulást nem látsz még egy ideig, akkor azért mindenképpen menj vissza a dokihoz, de ez még szerintem normális, hogy érzi.
2014. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő mindig is egy mátrír volt, hisz westie. :) most 3 napos a műtét, és nagyon vergődik. fekszik, megvetően néz rám és nyög, nyüszít. Aztán lehet csak hiszti.
2014. febr. 22. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már simán lehet hiszti. Persze fáj, de azért fájdalomcsillapítókkal túl lehet élni.
2014. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!