Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e baja a kutyámnak, ha...

Lehet-e baja a kutyámnak, ha séta közben, vagy otthon mindenfélét összeeszik?

Figyelt kérdés
Valamelyik este elcsent egy bonbonmeggy csokit és mire észrevettem, meg is ette, séta közben meg nem győzöm szemmel tartani, ne vegyen mindenféle csontot meg vackokat a szájába.
2009. dec. 11. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igen lehet.

Mielőbb le kell szoktatnod erről, mert nem tudhatod milyen következményei lesznek.


A különféle fertőzésektől kezdve a mérgezésig bármi előfordulhat.


Nem szabad hagynod!

2009. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Szoktasd le. Egyrész fertőzés, mérgezést kaphat, másrészt pl a csoki nagyobb mennyiségben halálos is lehet a kutyáknak.

Nem lesz egyszerű, de leszoktatható.

2009. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne engedd neki hogy mindenfélét bekapjon!! Mérgezőő! én egyántalán nem engedem neki ezért általába kiviszem futni és akkor nem tudja bekapni a mindenféle dzsuvát.
2009. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet bármi baja a kutyádnak, rosszabb esetben életben sem marad.

Én is leszoktattam az enyémet, nagyon féltem, hogy baja lesz.

Ismerősöm, ahová a kutyáját viszi, oda járnak wc-ni a hajléktalanok.Kutya minden nap sz@rt evett, utána fogmosás.Mondom neki figyelj már a kutyádra és szoktasd le erről mert baja lesz.Állandóan hallgattam, hogy jajjjjj már megint felette a kakit.DE nem csinált semmit.

Lett is baja.Nemrég olyan csúnya gyomorfertőzést szedett össze, hogy csak na, de sikerült kikezelni.

Szóval ha mást eszik fel az sem jó, szoktasd le.

2009. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!