Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek kisnovésü hazikedven...

Szeretnek kisnovésü hazikedvencet. Vannak itt kolyok kutyas gazdik?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 11:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Maktairol kuldesz egy kepet?
2014. febr. 25. 14:20
 12/18 anonim válasza:
Nekem törpe pinscher kiskutyám van. Imádom őt  Az egyik legintelligensebb kutyafajtának tartják és ezt az én kiskutyáim már bizonyították számomra :D Nagyon gyorsan tanul, igazi kis energia bomba, minden családtagot egyformán szeret, kiegyensúlyozott, érzékeny, bújós, hízelgős. A szőre nem hullik, nem igényel különösebb ápolást, mint hosszú szőrű társai. Kis termete ellenére nagyon éber, jó jelző kutya :) Marmagassága: 25-30 cm, súlya: 2-4 kg. Én ma sem döntenék másik fajta mellett, ha lakásban szeretnék kutyust tartani :)
2014. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

[link] -kiskorában így néz ki


[link] -nagykorában pedig így, rövid szőrrel


[link] -ilyen hosszúval

2014. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ari de a ketbe ő fekete lenne.
2014. febr. 25. 18:31
 15/18 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyát nem tartunk kertben.
2014. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Talán akkor tacskó vagy nézz szét egy közeli menhelyen, biztosan találsz neked megfelelő kiskedvencet. :)
2014. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem akkarom kint tartani de kertes haz igy nyaron mint vagyunk.
2014. febr. 25. 21:31
 18/18 anonim válasza:

Nekünk 2 törpe tacsink volt imádom őket nagyon okos kutyák kis helyen elférnek nem esznek sokat:) és Nagyon kis hűségesek lehet velük bohóckodni szóval:):)

SOk sikert majd a választáshoz:)

2014. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!