Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire aktív egy Jack Russel?

Mennyire aktív egy Jack Russel?

Figyelt kérdés
Nem tudom,nem vagyok tapasztalt ilyen dolgokban,de mindenhol azt olvasom hogy 2x1 óra séta kell neki naponta. Az annyira nem sok az én szememben,annyit simán szoktam kóvályogni. Meg még azt olvastam hogy jól megvannak egyedül. Ez mit jelent? 4-5 órát kibír naponta egyedül? Meg hogy makacs. Ez a makacsság mit jelent? Nehéz rászokatni dolgokra,vagy csak annyi hogy van olyan ,hogy éppen nincs kedve ülni,állni feküdni?

2014. febr. 25. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ne vegyetek! fogadj orokbe keress neten jack russel fajtamentoket tuti van M.-n, linkelek egy foxi fajtameno FB oldalt, lehet van JRT is vagy tudnak segiteni hol vannak fajtamenok, menhlyeken szvednek fajtatiszta JRT ne vasarolj, fogadj orokbe, millioszamra teszik el lab alol az egeszeges fiatal kutyusokat nap mnt np a vilagban.

[link]

2014. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És külföldre mit tanácsolsz? Itt is van menhely,csak itt van olyan hogy embert küldenek ki,megvizsgálni a körülményeket hogy ideális lesz-e a kutyának,meg tán fizetni kell valamit,de nem biztos,meg nézem.
2014. febr. 26. 23:37
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja,fizetni kell érte,van hogy 120 000ft értékű itteni pénz nemet.
2014. febr. 26. 23:42
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem jacj russelem van. agilityre járunk. és most ahogy elérte a fél éves kort én valamit elrontottam. mindenkit megugat,harap, és sokszor elrohan.elrohan és nem hallja h hívom.nagyon okas kutya de ha egy picit is elrontasz valamit akkor o lesz a falkavezér mint most nálunk és akkor baj van. én is most tanulom hogy lehetek falkavezér és nem egyszeru
2014. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utána vissza lehet még csinálni?
2014. febr. 27. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!