Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki ért a jack russel terrier...

Ki ért a jack russel terrier kutyákhoz?

Figyelt kérdés
van egy fél éves jack russelom. nagyon rossz.A gilityre járunk az akadályokat jol tanulja de ha meglát valami erdekességet akkor eszevesszettul elrohan. harapott is már meg embert. és egyszer sétáltaláskor alá rohant az autonak. nem lett semi baja de nem ált meg rohant tovabb mint akivel semmi se tortént.egész addig rohant amíg el nem kaptam. probáltam azt h elkezdtem futni a másik irányba de rámnézett és futott tovább a saját feje után. sokszor már azt gondolom h kezelhetetlen lesz mindig de én ezt nem akarom. tud valaki sgíteni?
2014. febr. 27. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy szoktad sétáltani? Abból, amit leírtál, gondolom, nem tudod elengedni erdőn-mezőn, anélkül meg tök reménytelen lefárasztani.

Agility helyett (vagy mellett) egy jó kutyaiskola jót tenne szocializációval és engedelmességi tanfolyammal. Ha fél évesen harapott már meg embert a kutya, akkor ott komoly gondok vannak...

2014. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

agilityhez még fiatal... nem is ugorhatna rendszersen


Amúgy kutyaiskola sürgősen. Kutyázni nem itt fognak megtanítani.

2014. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el, amit a másik kérdésedhez írtam...
2014. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!