Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hát nekem yorkshire terrier...

Hát nekem yorkshire terrier kiskutyám lesz lehetséges és már sokan mondták hogy a kutya csak 1 gazdát választ és hogy tudnám elérni hogy engem válasszon hogy én legyek a gazdája?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 yorkim van, egyik sem egy gazdás. Sőt egyik kutyám sem volt egy gazdás. Pedig volt már német juhász, tacskó, dalmata és keverékek is. De foglalkoztam már beaglevel és spániellel is, ők sem voltak egy gazdások.
2014. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pedig nekem van 1 buldogom és kiválasztott 1 ember azt után megy folyammatosan :(
2014. febr. 26. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy kutyaként kezeled (mintha egy dobermannod vagy bernáthegyid és nem egy ruhakiegészítőd lenne), tanítod, neveled, szabályokat állítasz fel az életében, napi 2-3 órát sétáltatod és hagyod játszani más kutyákkal (nem csak a padlócirkáló méretűekkel), játszol vele, ápolod a bundáját, gondozod és persze szereted.


Honnan lesz? Mert ha kutyagyárostól, szaporítótól veszed akkor megette a fene.

2014. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ajánlották de nagyon helyes kis kutyák vannak ott :) és konnyen tanáthato ???? :D
2014. febr. 26. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan kiskutyát vegyél aki rendelkezik:

- származási lappal

- mikrochippel

- legalább 3 oltással

- korrekt féreghajtási programmal

- tenyésztői szerződéssel

- a szülei szűrve vannak genetikai betegségekre

- és leghamarabb 8 hetes korától vihető el!


Gondolom nem szeretnél így járni: [link]

És azt sem szeretnéd, hogy a kutyusod epilepsziás rohamoktól szenvedjen, gyógyszert kelljen szednie, allergiás legyen mindenre, légcsőszűkületes legyen, vagy ne adj isten 4 évesen megvakul PRA (ez egy öröklődő betegség) miatt.


Csak tenyésztőtől vegyél kiskutyát, ne támogass olyan embereket akik csak a pénzt látják az állatokban!

2014. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél szaporítótól! SEMMI ESETRE SEM! Lehet, hogy cuki meg esetleg yorkie formája van, de valószínűleg kismillió baja lesz, amit az előttem író is felsorolt már.
2014. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi négyen lakunk, és a yorkimnál én vagyok a GAZDI.

Én vettem, én adok neki enni, a napi 4 sétából 3 séta velem van. Én viszem állatorvoshoz, én ápolom, én tanítom, velem alszik, ha olyan a program, hogy el tudom vinni magammal, akkor jön velem a városba, ide-oda.

Szereti a család többi tagját is, de engem tekint falkavezérnek.

2014. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!