Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlette magát a kutyám?...

Túlette magát a kutyám? Levert, bágyadt.

Figyelt kérdés

Reggel sétáltunk, minden rendben volt, jó kedve volt, stb. Aztán kapott enni, után lefeküdt aludni. Én elmentem kb. 1 órára, jövök vissza (nem volt itthon egyedül, figyeltek rá) és most meg tök levert, kicsit remegnek a lábai.


Namármost én délelőtt nyitott ablaknál takarítottam és pont ott feküdt...Lehet, hogy huzatot kapott és átfázott? Vagy túl sok kaját adtam neki (11 kilós és kb. 180 gramm szárazat evett, ez a napi adag)?


Elvileg nem evett össze semmi mást, nem is hány, nincs felfújódva, hasát is nyomogattam de nem érzékeny...



2014. febr. 28. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kullancs nem volt/van benne?
2014. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. febr. 28. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Annak hogy levert, bágyadt és remeg az általad felsoroltakhoz nem sok köze van, bár gyomorcsavarodás tényleg lehetne de ha nem kemény a hasa akkor az nem valószínű..


Irány az állatorvos, véreset nem pisil esetleg?

2014. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyiből nem igazán tudjuk kideríteni mi lehet a gond.

Ne kockáztass, vidd állatorvoshoz! :) Remélem nincs nagy gond.

2014. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Levert, remeg = lázas. Sem kajától sem huzattól nem lesz. Irány az orvos!
2014. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tényleg lázas volt! Elmentünk orvoshoz. Kicsit ment a hasa délután de egyébként is egy fosós időszaka van (menhelyes, nemrég érkezett), először kapott erre antibiotikumot, hasa is kicsit fájt... DE aztán észrevettük h megdagadt az állkapcsa alul, átküldtek egy másik orvoshoz, oda is elmentünk és elég komoly foggyulladása van egy törött fog miatt (gőzöm nincs hogy sikerült letörnie belőle egy darabot). Kapott antibiotikumot meg menni kell vissza további szurira meg vizsgálatra + diétán van.


Most már sokkal jobban van, mozgékonyabb meg a kedve is jó, remélem hamar helyre jön :)

2014. márc. 1. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!