Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen praktikát tudtok...

Milyen praktikát tudtok szilveszteri petárda zajra hogy a kutyus könnyebben viselje?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

közvetlenül mellette ne petárdázz :)

Amúgy ha jól tudom, nem is lehet petárdázni már.. szóval ti ne csináljátok (már akutya miatt se), ha szomszéd csinálja, akkor fel lehet jelenteni.

Kutyát meg bevinni a lakásba arra az egy napra..

2009. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a sok ökör ember nyomja petárdát,nem én. bent szedje szét a házat? puli keverék.
2009. dec. 12. 17:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem szedi szét a házat ha figyelsz addig rá és nem csak berakod a sarokba és kész.
2009. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát figy, ha nagyon nem bírja, akkor bevinném arra az egy napra... pl valami kisebb szobában fel lehetne szedni a szőnyeget addig... vagy elkeríteni a szoba egyik sarkát
2009. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni, hogy felhangosítom ilyenkor a zenét annyira, hogy minél kevésbé hallatsszon a robbantgatás. Így is hallja a kutyám, de nem olyan hangos, ezért kevésbé ideges, de azért így is fél szegénykém. :(
2009. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ne figyelj rá, mintha mi sem történne. ne bújj hozzá meg ilyenek, mert ő úgy gondolja hogy félnie kell tőle, és te még meg is erősítenéd ebben. nálam ez vált be. (Jan Fennel könyvéből szedtem az ötletet, szal nem beszélek hülyeségeket)
2009. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
a szüleim kutyusa is nagyon fél.. ö minden szilveszterkor bennt van a konyhába, anyu föz neki is virslit, bennt vannak vele hajnalig, amikor elcsendesül minden, mehet a helyére... :)))) amugy kinnti kutya. amugy az állatorvossal is lehet konzultálni, biztos van valami nyugtato amivel könnyebben elviselik.
2009. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Mi egyszer Szilveszterkor este a kutyusnak egy fél embernek való nyugtatót adtunk be. Ez használt. A kutyus nem aludt, de kába volt. Másnap délben semmi baja nem volt már. Aktív volt újra. Ja, a kutyus dobberman farkaskutya keverék. Csak azért írtam, hogy tudjátok, nagy kutyáról van szó.
2009. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged vidd olyan helyre szilveszter táján, ahol nincs olyan nagy zaj.Falura vagy egy csendesebb helyre, ahol nem csapnak nagy zajt.
2009. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
jaj ne hidd, hogy falun csend van szilveszterkor. ellenkezőle, kint a nagy terepen szabad a vásár, éjfélkor megy a tüzijáték, mert nem kell attól félnie senkinek, hogy lelövi a szomszéd panelban lakó nénit
2009. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!