Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pesten bekerített kutyafuttató...

Pesten bekerített kutyafuttató hol van?

Figyelt kérdés

A belső kerületekben hol van olyan kutyafuttató, ami viszonylag nagy, bekerített (nem szökik ki a kutyám a nagy kerítés réseken)?


Ami nem bekerített, de el lehet engedni a kutyát, az is érdekel, de elsősorban a szökésmentes:)


2009. dec. 12. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem nagyon tudok ilyet, pedig örülnék neki.

Mi a Köztársaság térre járunk, az "emlékmű" le van kerítve, bár ajtó meg ilyenek nincs, elvileg el tud menni a kutya, ha akar. De nem szoktak, valahogy ők is jobban szeretik ott a kerítésen belül.

Te vagy a városligeti lány a 7 hónapos kölyökkel, nem? :) Gyere ki egyszer a köztire, nagyon jó a társaság is. :)

[link]

2009. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igen én vagyok..kisséelegem lett ezek után az emberekből :D

Meg érted, így hogy a fenébe sétáltassak kutyát, ha bekerített futtató alig van?! :S Akkor meg ne szóljanak már be, na... :D

2009. dec. 12. 17:43
 3/11 A kérdező kommentje:
ja, az 5.kerben néztük, hogy egész közel vannak jó állapotú futtatók...
2009. dec. 12. 17:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Megértelek, én voltam a 16:36-os. :D

Gyere ki a köztire, az kisebb hely, meg ott a körben a kutyák elvannak, nem mennek el, a járókelők meg a járdán közlekednek.

Jobban lehet úgy behívást tanulni, ha sok kutya van a közelben, mert akkor nem megy el a tiéd sem a vakvilágba. Meg ha kicsit meg van lepődve a sok kutyától, akkor könnyebben magadhoz tudod hívni, mert menne hozzád menedékbe. :D Ezt jól ki lehet használni arra, hogy gyakorold a dolgokat. Na meg ott mászkál annyi ember, hogy zavarában azt sem tudná, melyiket kéne üldöznie. :D Gyanús, hogy inkább ott maradna a többivel :)

2009. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És azok mekkorák ott az 5 ker-ben? Nekem az a bajom a legtöbbel ,hogy olyan kicsi, hogy a kutyáim nem szívesen mozdulnak meg benne, csak állnak és néznek, mint egy ketrecben. :S
2009. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]


innen néztem ki, még nem voltunk ott..

Asszem neked írtam privát levelet behívással kapcs..

2009. dec. 12. 17:53
 7/11 anonim ***** válasza:
írom a választ :)
2009. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Cak nem beagle kutyád van? No akkor már megértelek hogy miért nem fogad szót 7 hónaposan.
2009. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a délinél ami megy villamos és felkanyarodik az egyik utcába nem egyenes megy tovább!nem tom pontosan h melyik vili és mi az utca neve,de ott v egy "tér" második megálló miután felkanyarodott a villamos és ott v egy bekerített kutya"futtato"nem olyan nagy de beaglnek jó sztem!
2009. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem beaglem van, nem szeretem azt a fajtát...

csak ha beírom a google-ba, h pest kutyafuttató, akkor ezt a beagle-es oldalt dobja ki...

2009. dec. 12. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!