Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha túl izgatott...

Timek kérdése:

Mit csináljak ha túl izgatott a kölyök kutyám?

Figyelt kérdés
4hónapos kaukázusi kölyök kutyám sokszor annyira izgatott,pl.amikor haza jövünk hogy nem fogad szót,pedig amúgy igen.
2014. márc. 2. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Olyankor ne vegyél róla tudomást. Menj el mellette, mintha ott sem lenne. Nekem volt olyan szukám, amelyik bepisilt örömében, mikor hazaértem. Egyszerűen átléptem, és majd csak akkor üdvözöltem, mikor teljesen megnyugodott.
2014. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Játssz vele, sokat. Te se fogadtál mindig szót, amikor örömödben izgatott voltál 5 éves korodban.
2014. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Játszom és foglalkozom vele elég sokat,olyankor nincs is semmi gond vele.De amikor megjövünk örömében ugrál,pl.sáros lábbal a ruhára,ráadásul már most elég éles körmei vannak.Ráadásul ez a kutya pár hónap múlva kb.50kg lesz és még most kéne leszoktatnom erről.
2014. márc. 2. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Kölyköt nevelni szoktak. Ebbe beletartozik az is, hogy meg kell neki tanítani, nem ugrálhat fel.
2014. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én kiskutyám is ennyi idős ugyanezt csinálja hogy ugrál readásul még falevelet vesz a szájába és ugy mászkál. nagyon sokat játszok vele és mikor hazamegyek akkor ugy csinálom mintha nem lenne ott..
2014. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!