Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kutyám neve?

Mi legyen a kutyám neve?

Figyelt kérdés
Border collie lány kutyának milyen nevet adjak?

2014. márc. 2. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Clementine
2014. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Smiley..(azért mondom ezt mert az ilyen fajta kutyák nekem úgy tűnnek mintha mindig mosolyognának:) )
2014. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Susy,Dézia
2014. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Komolyan minek annak kutya, aki nevet sem tud adni neki magától?!

Ha egyedi nevet akarsz, találj ki valami hozzád kapcsolhatót. Ha nem számít: ott az internet, a kutyás naptárak, kedvenc: könyvek, film, karakterek, szereplők. Azért nagy fantáziát nem igényel kitalálni egy női vagy férfi nevet. Ha nem megy az legyen ami először eszedbe jut, vagy amit a menhelyen/tenyésztőnél kapott.

A kérdés ötvenszer elhangzott már csak a héten, tessék használni a keresőt azért van.

2014. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alakítsd át a törzskönyvezett nevét.
2014. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"egyéniségagazdám"
2014. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
János.
2014. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tulajdonságát fordítsd át angolra.Én mindig úgy szoktam, hogy pl. ha fekete a kutyus, akkor angolra fordítom (black), majd a blackhez hozzá rakom a y -t Blacky -t. :) Vagy lehet Apacs, bár nem tudom hogy ez milyen nemű kutyának lenne jó.Molly, Sissy, Daisy, Leila, Lyla. Most ennyi ugrott be, majd írd meg mi lett a kutyus neve. :)
2014. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# vagyok.Nekem a kedvencem a Maya. :)
2014. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is valami egyedi nevet keresnék neki. Ahogy más is írta, én is szeretem azokat a neveket, amik valahol "jellemzik" a kutyát. Kitalálsz pár szót rá magyarul, aztán írogathatod fordítóba mindenféle nyelvre fordítva és amelyik valamiért megragad, azt adhatod neki.

Pont azért nem szoktam leírni soha a kutyám neveit, mert annyira "egyediek", hogyha van itt valami ismerősöm, tuti azonnal rámismernek. :D

Olyan tulajdonságokra gondolok, mint kicsi, duci, dagi, de a színeivel is el lehet játszani. Ha fekete-fehér, akkor nekem tetszene, ha a világosság-sötétség kontrasztból jönne ki valami, ha tricolor, akkor lehet a tri-ből hoznék ki valamit. Ha pöttyös az orra azzal kitalálni valamit, ha szép, vékony csík van a homlokán azzal, ha monoklisnak tűnik azzal, ha álarcosnak azzal.

Ha totál fekete lenne, akkor nekem pl. a Noir név tetszene, ami franciául egyszerűen annyi, hogy fekete, magyarul még is ad egy kis különlegességet a névnek... Legyen egy kicsit több fantáziád!!!

2014. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!