Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sűrgős! Holnap lehet, hogy...

Sűrgős! Holnap lehet, hogy elhozunk egy snaucher keveréket egy állatmenhelről! De, van két másik kanunk nem lehet probléma 3 kannal?

Figyelt kérdés

Van már két kanunk mind kettő nagytestű egyik 9 másik 3 éves, csak azt szeretném tudni, hogy 3 kan össze verekedhet, vagy lesznek nagyobb problémák, volt már valakinek 3 nagytestű kan kutyája, volt nála valami komoly probléma? Csak mert elzárni egymástól nem akarjuk őket, mert nem akarjuk, hogy egyik be legyen zárva a többi meg ott játszik? És képesek lesznek befogadni egy új HÍM kölyök kutyát? Kérlek mindenki ossza meg a tapasztalatát még ha nem is volt neki 3 kutyája, csak olvasott róla. Ja és egy snaucher keveréknek még meg vannak a snaucheres tulajdonságai, és a snaucherről úgy halottam hogy agresszívak, ha gyrekekkel neveljük eggyütt, úgy, hogy kicsi kora óta gyerekekkel van együtt akkor is agresszív maradhat?

Előre is köszönetem mindennkinek. :)


2009. dec. 12. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Nekem azután lett agresszív miután egy agresszív kutya majdnem darabokra szaggatta..egyébként imádta a gyerekeket!

Ha jól nevelitek akkor olyan lesz amilyennek te szeretnéd látni!

2009. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az tőled függ, hogy meg fognak-e férni egymással. Ha Te vagy a falkavezér, akkor érvényesíteni tudod az akaratodat a falkádban. Ebben az esetben a kölyökkutyát el kell, hogy fogadják. Ha megnő, akkor természetesen lesznek pozícióharcok, ahogy nyilván a két kan között is volt eddig. A lényeg, hogy kiegyensúlyozott legyen a falkád és Te irányítsd. Az ivartalanítás is segít ebben.
2009. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Pont ahogy mondja a 19.26-os eddig már voltak a két kan között veszekedések, én vagyok a falkavezér,mert mindkettő imád engem és szótfogadnak de honnan lehet tudni, hogy nem én vagyok a falkavezér? de ők már a féltékenység miatt is összekapnak tehát ha simogatom az egyiket a másik morog és összekapás a vége.

Ja és ha ez a kis snaucher konok és vakmerő nem lehetnek halálos összecsapások? mert mér hallottam ilyen történetet az egyik ismerősömtől, hogy az egy ik kutyája megölte a másikat asszem egy labrador egy csaucsaut.

2009. dec. 12. 19:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj de ha ennyire nem bízol a két saját kutyádban meg írod is h azért vannak morgások stb. már csak a simogatásodra is akkor miért akarsz egy kölyköt is közéjük engedni? Ha megnő nyilván lesznek pozíció harcok mint ahogy előttem írták de minek megkockáztatni? 3 nagytestű kutya ellátása se semmi.. Nagyon becsülendő dolog h örökbe szeretnél fogadni de egyben felelőtlenség is így belevágni h már van 2 másik.
2009. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A felelőség had legyen az én dolgom fél már jópár kutyám volt 3 kutyás barátom is csak neki nőstény volt és nem hím, és azt bocs elfelejtettem említeni, hogy régen voltak veszekedések főleg pozíció harcok csak azt nem tudom, hogy ez hogy amikor simogatom az egyiket és mmorog a másik ha nagyon sokáig dédelgetem, akk azért vesznek ezután össze mert a pozíció miatt nem bírja a domináns, hogy a kisebbikkel foglalkozok, vagy csak féltékeny és azt sem mondtam, hogy mindig a domináns morog csak akkor ha vele foglalkozok és a kisebbik meg odajön, hogy vele is foglalkozzak, na és ezért szokott morogni. Ja és felvagyunk készülve teljes mértékben, vannak azért tapasztalataim naés pont ezért is hozok menhelyről kutyát. Meghérhetlek egyépként hogy ne kötözködj hanem segíts, és lécci most ezen ne húzd fel magad és ne kezdj írni , hogy ilyen m,eg olyan hülye vagyok én tapasztalatokat szeretnék nem pedig kötözködőket, hogy milyen béna vagyok, légyszi akk írd azt, hogy ilyen helyzetben nem vennék kutyát, mert... de nem akarok veszekedni egy kérdés miatt.

Előre is kössz, és köszönök mindent mindenkienek

2009. dec. 12. 20:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és egyépként bocs hogy én is elkezdek itt veszekedni mikor azt litániázom, hogy ne veszekedjünk ezen az oldalon, nem akartam veszekedni csak kicsit felhúztam magamat, na mindegy bocs. :)
2009. dec. 12. 20:10
 7/16 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés, ha ki ivartalanítjuk akkor is lesznek pozíció harcok?
2009. dec. 12. 20:11
 8/16 anonim válasza:

Azt gondolom a leírásodból, hogy számíthatsz harcokra, nagyon oda kell majd figyelned, főleg a kölyökre, mert komoly sérülést is okozhatnak neki.

És ne haragudj meg érte, de vagy magyarosan snaucernek, vagy eredetileg schnauzernek írják.

2009. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocs és köszi mert ne tudtam hogy hogy kell írni mert sok helyen máshogy írják és kössz mostmár legalább tudom. :)
2009. dec. 12. 20:22
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A véleményemet írtam le és ezzel próbáltam segíteni valamennyire.. nem veszekedek én itt senkivel te húzod fel magad feleslegesen a dolgon.. Ezeket a dolgokat meg nem lehet előre megjósolni.. minden kutya más. Ha ki lesznek ivartalanítva mind a 3an akkor kisebb az esély rá, de én továbbra is felelőtlen döntésnek tartom mert a 3 kutyára úgysem lesz annyi időd h rendesen tudj mindegyikőjükkel külön-külön foglalkozni.
2009. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!