Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan menhely, ami megenge...

Katsu-nyan kérdése:

Van olyan menhely, ami megengedi, hogy albérletbe fogadjunk örökbe kutyát?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyne, ha van írásos engedélyetek a tulajtól kutyatartásra.
2014. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) csak azt nem tudom, hogy melyikek azok, mert ahogy olvastam a menhelyek többsége nem engedi
2014. márc. 3. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt legegyszerűbben akkor tudod meg, ha a kinézett menhelyen megkérdezed, személyesen vagy telefonon. Gondolom ha debreceni vagy nem számít, hogy a győri menhelyen adnánk neked.

Elképzelhetőnek tartom, de biztosra nem merem mondani.

2014. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) erre valahogy nem gondoltam :)
2014. márc. 3. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Az esetek többségében adnak. Igaz van néhány menhely, egyesület, aki elő- és utóellenőrzéssel ad ki kutyát és albérletbe tuti nem.

De pl. a gyepiken nem igazán nézik az ilyeneket. Az én kutyám és a cicám is az Illatosról van, és én is albérletben lakom.

2014. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. márc. 3. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ez így túl egyszerű. Attól, hogy a lakásban bérlő vagy, még adnak örökbe. Akkor ellenben, ha egy egyetemista, nyolcadmagával tengődik egy panelban, akkor meg nem a tulajdonviszonyok miatt nem adnak. Eleve vannak hosszútávú bérleti szerződések. Nem konkrétan azt nézik, milyen jogon élsz ott, hanem azt, hogy láthatóan jó helye van-e a kutyának. A tulajdonos beleegyezése mondjuk nem hátrány. :) Azért azt ne gondold, hogy alapból rohannak a földhivatalba tulajdoni lapért...
2014. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még fösulis vagyok, de ez az utolsó félévem majd csak akkor szeretnénk kutyát ha van biztos munkahely és egy olyan albi ahol megengedi a tulaj a kutyát :) de jó tudni, hogy vannak ilyen menhelyek ahonnan albiba is lehet kutyust örökbe fogadni :)
2014. márc. 4. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!