Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy Ő volt a mi...

Lehet, hogy Ő volt a mi kutyánk, vagy csak túlkombinálom?

Figyelt kérdés

12 évvel ezelőtt egy kis faluban lévő nyaralásunk során, az utolsó napon találtunk egy csodaszép kutyát. Természetesen kerestük az otthonát, de mivel mindenhol falba ütköztünk, hazavittük. Ő lett a mi kutyánk, Sőt! Nekem Ő volt A Kutya, nagy betűkkel. 11 évet élt velünk. Nemrég rákban hunyt el. Számomra Ő mindig is egy titok volt, imádott engem, de valamiért mégis rejtély maradt.

Két évvel ezelőtt egy aukciós oldal hirdetése miatt abba a faluba kellett elmennünk a termékért. Volt náluk egy szép kis kutyus, és ez a kutyus nagyon furcsán nézett rám. Szemmel tartott, mustrált. Fura érzés volt, szinte égetett, ahogy nézett. Amíg a férfiak kint rendezték az üzletet a termékkel, engem a hölgy tag behívott a lakásba. A kutyákról kezdtünk beszélgetni, és elmondta, hogy kb. 11 évvel ezelőtt eltűnt egy kutyájuk, akit nagyon szerettek és azóta nagyon vigyáznak, hogy ne vesszen el a kutyájuk. A mostani, aki nézett engem meredten, ő már élhetett akkor az elmondások alapján, mert öreg volt. Nagyon bánom,hogy akkor nem kérdeztem rá, vagy nem kértem fotót az eltűnt kutyájukról. Lehetséges ez? Vannak ilyen megérzések? Vagy csak kombinálok?


2014. márc. 4. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem kombinálsz.

Kicsi az esélye, hogy pont az a kutya volt.

Persze,megvan rá az esély, de az szinte 0.

Minden nap tűnnek el kutyák, szerintem a két történet csak egybevág.

de ha nem vagy biztos, kérj egy képet és kiderül

2014. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet.Szerintem derítsd ki,mert ha tudják,hogy jó helyen élt tovább,legalább vígasztalja őket.Nekünk egy nagyon idős kutyánk tűnt el,nyomtalanul,sėta közben.
2014. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor kellett volna lépnem, ennyi idő után elég hülyén jönne ki, ha ezzel felkeresném őket, és ha tévedek, valószínűleg nekik sem tenne jót, ha felbolygatnám a dolgot.
2014. márc. 4. 11:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá, hogy folyamatosan libabőrös voltam, amíg a nő a kutyáról beszélt. Éreztem valami kapcsot, köteléket. Az a baj, hogy mostanra már a számukat sem tudom. Akkor még pár napig gondolkodtam, hogy felhívom, de elvetettem ezt a gondolatot. Abszurdnak éreztem, de valamiért azóta sem hagy nyugodni. A kis drágámnak a fotója azóta is ki van téve, azóta is úgy nézek rá, hogy egyszer megtudom honnan jött, mi volt a múltja, hogy hívták mielőtt én megkereszteltem volna.
2014. márc. 4. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Vateráztatok? Csak megvan a száma a régi levelek között :)


Én simán írnék neki. Lehet, hogy az a kutya volt az ő kutyájuk. Lehet, hogy nem. De ha nem, az se tartson vissza! Legalább abban a tudatban élnek tovább, hogy vannak ilyen segítőkész, jó szándékú emberek és talán az ő elveszett kutyusuk is otthonra talált máshol :)

2014. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá! Lehet, hogy van benne valami.
2014. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én is írnék neki az biztos. Így legalább megtudja, hogy a kiskutyával nem történt baj, sőt, jó helyre került szerették, és gondozták.
2014. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!