Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy egy ágyban aludhassak a kutyámmal! Pedig tisztább mint sok ember! Hogy győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Amikor megkaptam megígérték többször is, hogy bent lehet velem a szobámban HA én takarítok fel utána amíg átjön a bejárati ajtón hozzám! Fel is mosok utána/söprök, de azt nem engedik, hogy az ágyamban aludhasson! Pedig tisztább mint sok ember!

És én úgy akarok vele aludni, hogy átölelem!


De nem engedik, mert hogy "kutya" és én ember vagyok!

De megmondtam, hogy nem kutya HANEM CSALÁDTAG!


De nem engedik akkor se!


Hogy győzzem meg őket? Én a kutyámmal akarok aludni!

Kit érdekel, hogy szőrős lesz a lepedő, vagy rám nyálzik alvás közben?

Vele akarok aludni!

16L


2014. márc. 4. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy kan kutyád van? Lehet tartanak attól hogy csinlátok este valamit.. (na jó nem, bocsi :D)


Szerintem ha te raksz rendet utána, és mindent megcsinálsz, én engedném.. nos.. amúyg este hol alszik, a szobádban, vagy külön helye van?


Amúgy meg ha látják hogy takarítasz utána rendesen, eg idő után lehet.. bár tényleg ennek így nem sok értelme van, amit ők csinlálnak..

Mert ha még koszos lenne, akkor megérteném, de így?

2014. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

"Vele akarok aludni! "

Ennyi idősen már illene megérteni, hogy hisztivel nem sokra megy az ember.

Bent él a kutyád a lakásban, vagy kinti?

2014. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
gondolom, ők úgy állnak hozzá, hogy úristen, állat ne jöjjön az ágyba. most szokd meg, h majd külön élsz, azzal alszol, akivel akarsz.
2014. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg örülj hogy megkaptad a kutyát! Sok gyereknek ezt sem engedik meg a szülők, valakinek nincs is rá pénze, úgyhogy inkább ne hisztizz!


Lássák a szüleid, hogy nagyon szeretnéd (ezt ne hisztivel, veszekedéssel mutasd meg, hanem pl. tanulj jól meg segíts a házimunkában. Szerintem egy jópont, ha látják hogy nem okoz Neked gondot a takarítás, mert az ágyat is sokszor mell majd mosni stb. Ha még kölyök (nem szobatiszta) kutyád van, vidd ki az udvarra 2-3óránként, éjszaka is, mert az nem lenne túl szerencsés ha az ágyra piszkítana. Egyébként a kutya nem olyan "ölelgethető" alvópajtás, mint aminek hiszed. Számíts rá, hogy gyakran forgolódik, horkol, szuszog, már kora reggel ugrál az ágyon és egy jó adag nyállal kezdheted a napot!


Ha nem válik be, vegyél egy plüsskutyát!

2014. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
És talán éjszaka ott állnak az az ágyad mellett és figyelik, hogy a kutya fel ne menjen? Kulcs nincs?
2014. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
5-ös nyilván magától lesz szőrös az ágy! :D
2014. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Legyen féregtelenítve ės bolha ellen kezelve.Ölelgesd a szőnyegen,ágyba nem való kutya
2014. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Firestorm ***** válasza:
50%

Nagyon sok gyerek kutyára vágyik,de nem kapják meg.Ha megkapnák nem állnának le hisztizni azon,hogy a kutya nem aludhat velük.

Amíg a szüleid tartanak el,amíg velük laksz addig azok a szabályok vannak,amit a szüleid felállítanak.

Ha éjjel veled alszik a kutya akkor lehet kicsit csalni,hogy vele alszol,de akkor is fenn áll a lebukás veszélye.

2014. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
irigylem a problémáidat.
2014. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne szívasd már ezzel szerencsétlen kutyát. Amikor a pasiddal akarsz aludni akkor vele mi lesz? Vagy ha suli/munka miatt olyan helyre költözöl, ahová nem mehet veled? Próbálj egy kicsit előrelátóbb lenni! Attól, hogy most jó ötletnek tűnik, meg jó lenne neked, a kutyának még később problémája lehet miatta.
2014. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!