Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyi ideig vemhesek...

Russs kérdése:

Kb mennyi ideig vemhesek ugyertve en ehezz nem nagyon ertek, bichonom van es kb mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 18:07
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
a kutyak XD
2014. márc. 4. 18:08
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Olvass utána interneten. Ha a te kutyád vemhes és ennyire nem értesz hozzá, futás a dokihoz és kapasd ki a berendezést a babákkal együtt! Hidd el, jobban jársz!
2014. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi tudással azért ne akarj szaporítani!

Van elég fajtajellegű keverék,a törzskönyv nélküli "bichonok"meg bármely más fajta kutya az.

2014. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
meg nem vemhes, 1 es fel ev mulva fogjuk paroztatni, utananeztem de annyi hogy minden veboldalon mas mas idot irt az egyiket honapot a masiknal 4 et stb es nem tudom eldonteni most melyik, amugy en nagyon informalt vagyok mert mar nagyon de nagyon szerettem volna egy kutyust es miota megvan (1 eve) gyakran olvasok a teendokrol...
2014. márc. 4. 18:21
 5/41 Akiteki ***** válasza:
95%
Felejtsd el az ötletet. Van elég szaporított kutya a menhelyeken. Bízd a tenyésztőkre, akik értenek is hozzá, a kutyádat pedig ivartalaníttasd!
2014. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen informált vagy, legalább akkor szűresd a kutyát mindenre, amire lehet, menjetek el tenyésszemlére, kérd meg a tenyésztőt, akitől a te kutyád van, hogy a kiállítási eredményeitekhez ajánljon egy kant. Rögtön el fog menni a dologtól a kedved ha meglátod ezeknek az árát, viszont ezek nélkül csak fajtajellegű keverék kutyákat fogsz gyártani egy menhelynek vagy a többi szaporítónak
2014. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
nem szeretnem ivartalanitani, en is nagyon szeretnek kutyakolykoket! tulsagosan sajnalom ivartalanitani es mar elore kertek kolykoket ugyhogy a paroztatas biztos!
2014. márc. 4. 18:26
 8/41 Akiteki ***** válasza:
93%

Ja, az összes menhelyi kutya így kezdi.

Aztán mikor ott a kölyök, hirtelen jól eltűnnek a gazdajelöltek.

Miért nem bírják felfogni az emberek, hogy nem kell minden szukának kölyköket gyártani?

2014. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire nem értesz a dologhoz, a kutyád számára könnyen végzetes lehet a vemhesség és az ellés. Ne tedd ki ennek, ha csak egy kicsit is szereted, kérlek. Hallgass ránk és vidd el ivartalanítani, évekkel (igen, évekkel) meghosszabbítja az életét!
2014. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
erre nem tudom mit irjak, baratnom se ertett hozza csak megtortent a kutya kolykoket 3 honapon belul megvettek es a kutya most is boldogan el am mar 9 eves :))
2014. márc. 4. 18:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!