Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos és nem vicc! A tüzelő...

Fontos és nem vicc! A tüzelő (lány) kutyámról van szó! Részletek lent! (? )

Figyelt kérdés
megint tüzel a 2 éves kutyusom, és állandóan... "közösülni" próbál a lábammal, DE úgy mint a hímek. minden áron a lábfejemnek akarja dörzsölni. a kérdés hogy miért? ez jól esik neki vagy mi? aggódnom gondolom nem kell... tudom hogy kicsit vicces a jelenetet elképzelni de a kérdés komoly. mielőtt rosszra gondolna valaki, nem engedem neki mert kissé undorító.

2014. márc. 5. 18:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%
Többfèle magyarázat van rá. Ál alában egyszerűen domináns viselkedèsnek tartják
2014. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%
Lépj rá a lábára mikor ezt csinálja ! de komolyan! Én így szoktattam le az ugrálásról ! De ne erősen csak éppen hogy érezze! És rájön hogy ez nem jó érzés neki :) de a legjobb megoldás az IVARTALANÍTÁS :)
2014. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Dominál. Ezt nem lehet máshogy mondani. Rangban feljebbvalónak gondolja magát.

A lehető legnagyobb mértékű pofátlanság, nem szabad engedi. Bár nyilván ha már ezt megmeri tenni, más gondok is vannak.


Ivartalanításon gondolkoztál már?

2014. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Köze sincs a tüzeléshez. Ledominál, de kőkeményen. El kéne kezdeni nevelni!!!!
2014. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 piriiiiii ***** válasza:
4%

Ez ilyenkor minden kutyánál előfordul.

Az ösztönei vezérlik ilyenkor. Szüksége lenne egy kankutyára...

2014. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb neked lenne szükséged egy nagy négerre, a kutyának ivartalanításra van szüksége.
2014. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
piriiiii, nem baj ha egyszerű vagy mint a föld de akkor kussolj.
2014. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Tüzelés után azonnal egyeztess időpontot ivartalaníttásra. És ez a dominancia jele, nincs szüksége kankutyára. És nem vicces kérdés, ez elég gyakran előfordul sajnos.
2014. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

1. a kutya jól van nevelve, szófogadó, ezért inkább figyelmen kívül hagyom az "el kéne kezdeni nevelni" szöveget.

2. eddig csak akkor csinálta amikor tüzelt.

3. ez a finoman rálépek a lábára dolog nálunk amolyan kisebb játék szokott lenni :)

4. ivartalanítás: úgy gondolom itt 1 élőlényről van szó, nem 1 tárgyról amit kedvemre alakítgathatok. elszökni nem bír úgyse itthonról se a tüzelés, se más végett. én az ivartalanítást állatkínzásnak tartom! 1 tini mit szólna hozzá ha a szülei ivartalaníttatnák amúgy?

5. no mindegy, mindenki szerint az a helyes amit ő maga gondol, ezért vitatkozni nem fogok senkivel, szóval köszönöm a többé kevésbé értelmes válaszokat!

2014. márc. 5. 19:37
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem vicces kérdés, nem vicces jelenet. Nagyon sok ilyennel találkozom manapság, azért mert minél divatosabb az ebtartás, annál több olyan ember kerül kapcsolatba kutyákkal, akik nem tudják őket nevelni. Ennek a viselkedésnek köze nincs a tüzeléshez, és az a nagy büdös helyzet, hogy a kutyád egy papírrongyként kezel téged, vagyis a gazdáját. Ivaros kan kutyám van, mégsem jutna eszébe ilyet csinálni soha, tudja hol a rangsorban a helye, ergó még tüzelő kutyát sem lenne mersze befedezni, ha én is ott vagyok a közelben, ami kutyafuttatóban mondjuk nem túl nagy hátrány. Vidd el kutyasuliba, tegyétetek rendbe a kapcsolatotokat, és ivartalanits. Erről a viselkedésről pedig tiltsd, ha nem elég a szép szó, akkor fegyelmezd keményebben, ilyet egyszerűen nem szabad csinálnia, kutyafalkában is akkora kreténség, az alfakutya úgy földhözvágná egy ilyenért, hogy csak úgy nyekkenne.
2014. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!