Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok könyvet ajánlani 13...

Tudnátok könyvet ajánlani 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Szeretem a krimiket, de a romantikusabb jellegű könyveket is. A komolyabbak sem ijesztenek meg. Lehet régi, lehet új. :)

Előre is köszönöm!



2013. dec. 22. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Szent Johanna Gimi :)
2013. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Twilighter1 ***** válasza:
63%

Szent Johanna Gimi, Hűvös Völgyi Suli....

Nem tudom szereted-e a Vörös Pöttyös Könyveket... én azokat olvasom. Biztosan neked is tetszeni fog. :)

2013. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én most ezt olvasom:


[link]


Olvastam:


Méhes György:Szép szerelmek krónikája (ez kicsit történelmi,kicsit romantikus)

[link]


Bársony Ottilia: Hol bujkálsz Cinege? (ez inkább történelmi,nekem nagyon tetszett)

[link]

2013. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kikicsoda válasza:
Igen: A "pöttyös" és " csíkos" könyvek.Ha ezekkel kész vagy;A két Lotty , Emil és a detektívek, A Murphy szülők törvénykönyve,. Ha érdekel, majd még gondolkozom, s jelzek.
2013. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3.vagyok:)

Pöttyösből én Kertész Erzsébettől a Gyönyörű nyár c. könyvet olvastam, számomra nem volt valami izgalmas, de a leírások csodálatosak benne, ahogy megfogalmazza a dolgokat, és olyan, minthogyha az ember ott lenne:) Meg még am, ez nem pöttyös, viszont olyan kellemes kis könnyed olvasmány Anne-Marie Poltól a Táncolj--- nekem ebből am a 2. van meg, de am lehet már nem is lehet kapni, de hátha a környezetedben valaki tud keríteni valahonnan egyet:) Ja meg a Bűbájos Boszorkákból is vannak könyvek:)

2013. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kikicsoda válasza:

Salah Mlynowski: Hálózsák és hókuszpókusz?

ha van lehetőséged,nagyon jó a könyvtár, mert egy idő után nem győzi az ember se venni, sem kölcsönkérni.

Jusson mg valami eszembe?

A Váratlan utazás?

Anne?

2013. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A padlásszoba kis hercegnője, A holdat az égről..., Harry Potter sorozat, A kék kastély, Hümmögő (ez kicsit kisebbeknek való, de annyira aranyos, hogy néha magam is elolvasom újra), Jane Austen könyvei, Az éhezők viadala trilógia, Anne Frank naplója, Abigél, Erre csak Patty képes, Patty a kollégiumban, és még sorolhatnám. Lucy Maud Montgomery-től mindenképp olvass, ő írta a Kék kastély-t, az Anne sorozatot és a Váratlan utazás-t is.
2014. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!