Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya és a fogorvos, lehet baj?

Kutya és a fogorvos, lehet baj?

Figyelt kérdés
a kutyám volt fogorvosnál és elkábították az orvos azt mondta majd felébred/fel áll, fel tudott már állni, de nagyon gyenge, nagyon köhög és remeg. Mit tehetnék?
2014. márc. 5. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meleg helyre teszed és hagyod kiheverni az altatást. Nincs víz, sem kaja, amíg újra a régi módon, biztosan mozog.
2014. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Állatorvosnak hívják a kutyafogorvost is :D


Amúgy az első jól írja,ez a kábítás utóhatása.Felügyelettel legyen,amíg ki nem józanodik teljesen.Se kaja se víz,mert ilyenkor még könnyen félre nyelhet. 2-3 óra múlva már ki kell,hogy józanodjon,de az éjszakát veletek kellene töltenie.

2014. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kerdezo vagyok csak elfelejtettem a jelszom.. A kutyám egy Labrador.. Szaporitottol vettem.. Szerintem megérte.. DE a kutyánal semmi baja már alap h velem alszik en meg olelem ::)) am a kutyat 10k ert vettem
2014. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és meddig tart ez, meddig várjak?
2014. márc. 5. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Most, amíg magához nem tér , azért ne vedd fel magad mellé.

Mi oka volt a fogorvoshoz menésnek?

2014. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
fogkövet szedtek le és egyiket kihúzták
2014. márc. 5. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Kialussza magát és el lehet felejteni a mai állapotot.Reggelig békén is hagyhatod. Vizet is reggel adj neki, ha látod, ismét rendesen jön-megy.
2014. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6kor vplt a mutet de meg mindig a kutya.olyan mint 7kor,.mar tudbjarni se.meg mindig.csak.fekszik nem.iszik.es.horgosen veszi a levegot.neha, írjatok!
2014. márc. 5. 23:36
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha névvel.irnátok örülnék és beszelhetnenk.facebookon!
2014. márc. 5. 23:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Riszalom ugyis ugyis RISZALOM UGYIS
2014. márc. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!