Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak erre? Fogorvos...

Mit mondjak erre? Fogorvos asszisztensi álláslehetőséget ajánlott a Fogorvosom. De bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Két hete voltam a dokimnál ,és akkor jött egy ember betanitani hogyan kell a fogorvosi műszersterilizátor gépet kezelni.Azóta eltelt két hét,és ma mennék az újabb továbbképzésre.Viszont nemrég hívott fel a fogdokim,hogy a múltkor ÉN nem kapcsoltam ki a sterilizátort és miattam 4 napig bekapcsolva maradt.Ez azért érdekes,mert én hétfőn voltam,és akkor 4 napig senki nem kapcsolta ki a gépet?2.Akkor mivel sterilizáltak???Ha ez így van akkor én nemhogy dolgozni,de fogászati kezelésre se akarok oda menni!Szoval mit mondjak ma a dokinak?
2014. márc. 4. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

EZT, AMIT ITT LEÍRTÁL!!!


"Ez azért érdekes,mert én hétfőn voltam,és akkor 4 napig senki nem kapcsolta ki a gépet? Akkor mivel sterilizáltak???"

2014. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az nem lehet, hogy összegyüjtik ami kell és 4 naponta sterilizálnak?
2014. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem,azt mondták,hogy mivel nincs a saját sterilizáló gépre ember,így minden nap postázzák egy központi sterilizáló üzembe a műszereket.Így megnyugodtam,de viszont napvégeken akkor sem árt kikapcsolni mindent nem?Már csak az áramfogyasztás miatt is.Szóval én ott csak egy bemutatón vettem részt,és nem nekem,hanem a bemutatót végző tanárnak kellett volna lekapcsolni a gépet.Elvégre is őt azért fizették,hogy engem betanítson.
2014. márc. 8. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem se a te felelősséged, hogy bekapcsolva maradt, hisz akkor láttad először
2014. márc. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!