Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvileg a helyi önkormányzat...

Elvileg a helyi önkormányzat nyár közepéig adott magának határidőt kutyafuttató helyek kijelöléséről. Szerintetek érdemes lépni ez ügyben?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha valami xar helyen lenne néhány zsebkendőnyi terület. Azt se szeretném, ha az önkormányzat tovább halogatná a dolgot (minimum egyszer már elhalasztotta). Viszont a helyi kutyás közösség nem túl jó. Nincs túl sok tapasztalatom az ilyen dolgokban. Hogyan lehetne elérni, hogy megfelelő kutyafuttatók legyenek, és mikor érdemes elkezdeni ezzel foglalkozni? Vagy úgysincs esélyem?
2014. márc. 6. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Ebben az országban sose lesznek megfelelő méretű futtatók.. max ha valaki Csinál Magán Pénzből fizetőset.
2014. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyi kutyasuli(k)ban kezdeném. Ha ők elkezdenek az önkormányzattal kommunikálni, felajánlják a segítségüket, hogy mindenkinek megfelelő legyen a futtató, az meg is gyorsíthatja a folyamatot, meg nagyobb rá az esély, hogy normális futi lesz a végeredmény. Magánszemélynek szerintem nem sok szava van ebben, de a szakvéleményt lehet, hogy szívesen veszik :)
2014. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha megveszek egy területet valahol akkor azt en döntöm el hogy mi lesz rajta. Es akár csináltathatok futtatót is. Erre gondoltam :) szerintem eleg nagy lenne ra az igény a belvárosba csak meg senki sem gondolt rá. Ahogy fizető parkoló zónában is van magán parkoló :)
2014. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!