Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A III. kerületben van kutyafut...

A III. kerületben van kutyafuttató? A III. kerületi önkormányzat az Illatossal viteti el a talált kutyákat vagy még mindig van maszek sintérük?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

A sintérekről nem tudok, de itt a futtatók listája:


*


Kecske-hegy keleti oldala, megközelíthetõ a Folyondár utca, Seregély köz, Seregély utca, Kiscelli utca felõl.

*


Laktanya utcai Tûzoltóképzõ Iskola déli kerítése, a HÉV pálya és a Laktanya utca által határolt terület.

*


Újpesti Dózsa Sportteleptõl északra fekvõ, a Duna és a Duna-parti út által határolt terület.

*


Békásmegyeri lakótelep nyugati oldalán az Ezüsthegyi út kanyarulatától délnyugatra fekvõ terület.

*


Pusztadombi út és Égetõ utca találkozásától északra fekvõ terület.

*


Római úti lakótelep déli oldalán a Városfal utca és Aranyhegyi patak közötti terület.

*


Kaszásdûlõ lakótelepen a Huszti út nyugati oldala teljes hosszában kb. 100 méteres széles sáv a Szõlõkert és Keled utca között.

*


Békásmegyeri lakótelep keleti oldalán a Királyok útja - Hatvány L. utca közötti parkosítatlan terület.

*


Hadrianus utca északi részén az Óbuda Tsz területével határos. Az ebfuttató kerítéssel bekerített, 2 kapuval ellátott.

2009. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De kijelölt kutyafuttató a Flórián tér és az Anfiteátrum területe is ;o)
2009. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor ezek szerint egy darab körbekerített futtató van. Más kerületekben is ilyen sanyarú a helyzet? A másik kérdésem meg arra vonatkozott, hogy megtudtam, hogy néhány önkormányzat(pl.: XI.) magán befogó cégeket fizet, ezzel kezeli a kóbor kutyák helyzetét. Ezzel csak az a baj, hogy a kutyák gazdijai nem tudják, hogy máshol is kéne az ebet keresniük, mint az Illatos út, ha befogták. Ez szerintem gáz. Nem tudom, hogy a III. kerületben mi a helyzet?
2009. ápr. 21. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, előző vagyok, rosszul emlékeztem!

Az alább felsorolt helyeken büntethetnek, mert idézem

"A Képviselőtestület e rendelet 2. sz. mellékletében felsorolt sétányok, parkok területére

az ebek bevitelét megtiltja.

2. sz. melléklet*

· Honvéd és Hegyláb utcák által határolt tópark (Gőtés tó parkja),

· Csobánka tér díszburkolat által határolt zöld terület,

· Vörösvári út – Szőlő u. – Kiscelli és Pacsirtamező u. által határolt park, (Flórián téri park)

· Nagyszombat utcai Amfiteátrum területe."


Bocsánat!!

2009. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy más befogó cégeket alkalmaznak az önkormányzatok, de az általuk befogott kutyákat hova teszik? Ezeknek az önkormányzatoknak vannak erre kijelölt telephelyeik?
2009. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annó volt ebből valami botrány, mert altattak is...És most eszembe jutott, hogy nálunk is rebesgettek valami ilyesmit a III. kerületben, most viszont nem tudom, hogy mi van??? Sosem veszett még el ebem, remélem nem is fog, de jobb időben tudni az ilyesmit.
2009. ápr. 21. 12:43
 7/7 anonim válasza:

Ó, a Hadrianus melletti bekerített terület maga a kutyafuttató? Ezt nem tudtam, pedig ott lakunk, de csak kívül, a kerítés mellett mertük eddig sétáltatni/futtatni a kutyát...

Viszont találtunk egy kutyaiskolát arrafelé, illetve onnan párszáz méterre, oda majd szívesen elvisszük :)

2009. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!