Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava tartók! Ti honnan...

Csivava tartók! Ti honnan szereztétek be kutyusaitokat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h én nem tudok 50000 forintokat költeni rövidszőrű csivavára ezért valahol ingyen vagy 5000 Ft körül nem lehet beszerezni ilyen csivavát?
2009. dec. 13. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, szaporított és betegségekre szűretlen kutyát. Ez viszont nagyon veszélyes dolog. Sokkal inkább ajánlanám menhelyről a csivava keveréket.
2009. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

[link]


nézz szét itt:) lehet,hogy a karácsony közeledtével lesznek olcsóbb kutyik is:)

2009. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, az expresszen tökéletesen látható 50 000-ért a talán tenyésztőtől való, 20 000-ért a szaporított és van 5 000-ért keverék kutya! :-)
2009. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem tudsz rá annyit áldozni, akkor miért ragaszkodsz a fajtahoz? Annyiért ESETLEG csivava keveréket kapsz. De az oltások is pénzbe kerülnek, meg a speciális tápok miegymás.
2009. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
bsszátok meg,kössz a lepontozást..............:@
2009. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg egy tengerparti nyaralót szeretnék Görögországban úszómedencével, nagy kerttel, tökéletes állapotban 1 millió forint alatt, ha szerzel nekem ilyet, én is szerzek ingyen csivavát.
2009. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az ÉRTELMES válaszokat, ami a többit illeti ha nem tudtok normálisan válaszolni akk ne is irjatok!!
2009. dec. 14. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a normális válasz. 5000 Ft ért, vagy ingyen, NEM lehet beszerezni normális csivavát. Csivavának hívott keveréket talán. Inkább gyűjts még.

Komolyan. Ne gazdagíts szaporítót, és ne hagyd magad átverni. Divatos fajtához sajna pénz kell. Megyerországon még így sincs a fajtatiszta kutyának ára. (Németorzágban 1000-2000 Euró egy fajtatiszta kutya, és ezen senki nem akad fenn, nem azért mert olyan jól élnek,hanem mert tudják mennyi munka van benne. Egy jó tenyésztőnek itthon is van ennyiben egy jó kutya)

Sajnos a kutyázás pénzes. Fogadj örökbe csivi keveréket, még azért is illik otthagyni az oltás árát legalább (még az is több, mint 5000 Ft) , és egy kutyánál bármikor beeshet nagyobb kiadás. A vételáron nem szabad spórolni, százszorosan megfizeted később.

2009. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönömn a válaszokat.
2009. dec. 17. 12:53
 10/10 anonim válasza:
szerintem is inkább gyűjts rá,vagy vegyél keveréket,ök is aranyosak és ugyanugy fog szeretni mint a fajtiszta.5000-ért fajtiszta csivavát nem fogsz kapni,én is 45-ért vettem.az oltás is elég sokba kerül,az enyém 3X lett oltva,mind a 3 3000 ft volt,és ha véletlenül megbetegszik az is pénz..ha esetleg ingyen kapsz,lehet hogy nem fajtiszta(söt biztos),és lehet hogy beteg is..(férges stb..)az elején amit megsporolsz késöbb lehet hogy ráköltenéd.
2010. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!