Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér boxer kutyátokat honnan...

Fehér boxer kutyátokat honnan szereztétek be?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
neten nézzél tenyésztőket, és érdeklődj van e fehér, mivel ez "selejt" olcsóbban fogsz hozzájutni. Nekem debreceni tenyésztőtől volt - ingyen.
2010. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. dec. 20. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Azért vigyázz ezzel, azért nem tenyészthetőek tovább, mert elég betegesek. Gyakori náluk a süketség, a tápallergia, és az epilepszia is.


Szóval csak becsületes tenyésztőknél keresgélj, mert ahol azért fehér a boxos, mert a szülei is fehérek voltak, ott biztos, hogy valami nagyon nem stimmel, mert mindkét szülő örökíti a hajlamot ezekre a betegségekre.

2010. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, megfogadom!
2010. dec. 20. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy 5 éves fehér boxosom van. Kezdem azzal, hogy hatalmas hibát követtem el azzal anno, hogy egy tenyésztőnek hitt embertől vettem. Szegénynek volt már problémája a gerincével (ami nem kis pénzbe került),de hála az orvosok megtudták menteni, pedig először nem úgy tűnt. Kiderült később hogy diszpláziás a drága, szerencsére nem súlyos, legalábbis minimálisan látszik rajta, akkor folytatom azzal hogy most nemrég volt egy szemhéj műtéte (befelé fordult és irritálta a szőre a szemét és ettől állandóan könnyezett). Eddig ennyi, de remélem innentől kezdve nem jön elő újabb betegsége, legalábbis nagyon bízom benne, mert imádom a kis lükét:) Ajánlom, hogy mindenképp tenyésztőnél keress, ott legalább szűrve vannak a kutyák.
2010. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, engedélyezték a fehéreket nemrég.
2010. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, az előző belinkelte azokat a hirdetéseket, amiktől menekülni kell.


Az elsőnél nagyon vicces, hogy többszörös champion az apuka, csak ha ez igaz lenne, akkor nem hoznának le tőle törzskönyv nélküli almot.


A második még jobb, ő a szuper törzskönyves szülőktől származó kölykeiért 15 ezret kér, de ez csak irányár. Szerintem a másodiknál tuti, hogy van valami egészségügyi probléma, ami miatt szabadulni akarnak mihamarabb.


A harmadikkal meg valami baja van a gazdájának, és ahelyett, hogy gondos gazdit keresne szeretett kedvencének, pénzt akar csinálni belőle.

2010. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Leírás a fehér boxerről: [link]

2011. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!