Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges eltört a kutyám...

Lehetséges eltört a kutyám lába egy baleset miatt. Mivel nem tudjuk, ezért azt mondták majd begyógyul. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Történt délután egy baleset,a macskámat elütötték,a kutyám meg a fészer tetejéről leesett.Felmenni feltudott,de lejönni nem.Ugrott,és a hátsó lábaira esett.A bal hátsó lába megdagadt,és nagyon felhúzta.Lesem teszi.Nem is jár rajta.Kicsit kifordultan tartja.Bedagadt neki.Szeritnetek meghúzta,kificamodott,vagy eltört?

2014. márc. 7. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Bírom az olyan embereket akiknek telik internetre, nagyon faszán megtalálják az oldalt, még regisztrálnak is. Na de hogy telefont felemeljék és bepötyögjék az állatorvos telefonszámát ahhoz már ész kellene...


Kérdező, ezt nyugodtan vedd magadra. De hát végülis mindegy, mit számít ez az egy kutya, ha ott a másik öt, igaz? Most pusztult el a macskád, nem érzed magad csöppet sz_rul hogy hullanak elfele az állataid? Vagy nem gond, ott a másik többi? Istenem, minek az ilyennek állat...

2014. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Én gyalog elvinném a dokihoz,ha más nem.
2014. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát ba kocsi nincs akkor fogd be a lovat.....

Mindenképp dokihoz kéne vinni mert ha begyullad a csonthártya nagyobb gond lesz mint most! Magátol max úgy gyógyul hogy porcosodik a törés helye. Rosszul fog összeforni és örökre sánta marad. Viszont borzasztó fájdalmai vannak! Mindenképp kell egy röntgen gyulladás csökkentő és fájdalom csillapító.

2014. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

hallod, nem akarsz mérget enni? Ne félj a végkifejlettől, rajtad kívül van másik 7 milliárd ember...

Basszus,az én kutyám múltkor elesett, meghúzódott a lába,és gondolkodás nélkül azonnal orvoshoz mentünk, pedig az nem volt ilyen súlyos.

Sőt,volt másik alkalom,hogy lenyelt egy darazsat, és dagadt a torka, kocsi nem volt itthon a telefonomon meg nem volt pénz.

Fogtam magam,felöltöztem, és az összes házhoz az utcában becsöngettem,ahol kocsi van,hogy vigyenek el, állom a benzint meg mindent, de nagyon sürgős.

És egy számomra addig teljesen idegen ember azt mondta,hogy szálljak be, irány a kutyáért aztán a doki.

Csak akarni kell, meg szeretni az állatot.

Remélem nemsokára egy állatot sem fogtok tartani...

dicsérnek téged.. jézusom, persze hogy dicsérnek, mert nem ismernek,csak kerítésen keresztül látnak... szánalmas egy alak vagy.

2014. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!