Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb szupermarketb...

Melyik a legjobb szupermarketben kapható száraz kutyaeledel?

Figyelt kérdés

Netről nem akarok rendelni,mert szeretem megnézni magam a csomagaolást meg ilyenek.

Köszi a válaszokat!!



2014. márc. 8. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Fressnapfben vannak jók, ha tescora meg ilyenekre gondolsz felejtsd el, ott nincs jó kategória. Fresnsapfben meg Brit, Pro Plan, Orijen, Josera, sok mindent megtalálható. És ha egyet kiválasztottatok akkor egyszerűbb a netről rendelni, akkor az jön amit kérsz és ismersz.
2014. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Még sose láttam Fressiben Brit tápot....
2014. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy akkor az pont nincs, bocsánat. :D Egyszer voltam ott a táprészlegen, mert mindig a neten rendelem kb. fele áron, szóval csak a játékok felé szoktam nézelődni. Akkor Brit nincs (ami amúgy az egyik legjobb) de a többi felsorolt igen, sőt még egy csomó másik jó táp. Viszont mondom, ha megtaláltad a megfelelőt akkor a neten majdnem fele annyiért kapod ha nagy tételben rendelsz, baromira megéri.
2014. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Aldi Romeo szerintem a legjobb ha már szupermarketben akarsz kutyatápot vásárolni.


Alphazooba meg a Fressnapfba nyilván minőségi tápok vannak.De jóval drágábbak mintha neten rendelnéd.

2014. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
A szupermarketben tudod a legjobb ételt megvenni neki= a húst és a csontot. tápokat felejtsd el, az összes mű.
2014. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

aldi : romeó táp ( zöld ,3 kg / 1000.-ft , csirkés, és a német tesztintézet vizsgálata alapján az egyik legjobb !!!) lsd : a csomagolásán !


lidi : orlandó táp .


a többi : tescó-penny-stb felejtős :(

2014. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én a Lidl-s orlandóról nem sok jót olvastam.Mondjuk ha lenne kisebbb kiszerelésben lehet vennék,mert amúgy 8 kilós kutyusom van.A Romeot majd megpróbálom,de a városunkban nincs Aldi,de ha majd arra járok,lehet veszek.

Most amúgy Butcher's-t eszik,de éppen átváltunk a PetBistro-ra(Müller saját márka). Ez amúgy jó?

Itthon van még egy kis HappyDog Profi Line,azt majd elviszem a menhelynek,mert inkább éhenhal,minthogy ezt megegye. :D

Jöhetnek még válaszok!!

2014. márc. 8. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ma vettem Romeot a kutyáknak, a maradék Pro Plannal keverve látványosan jobban ízlett nekik, mint eddig. Ennél több tapasztalatom nincs vele, de azt mondják, jól néznek ki tőle a kutyák.
2014. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké. köszi a válaszokat. mindenkit felpontoztam.
2014. márc. 9. 07:49
 10/10 anonim ***** válasza:
az Aldis romeo jó, olyasmi mint a Butchers kb. Ami ilyesmi még, az a pet bistro, a dm sajátmárkása esetleg...ezek kb egy kategóriák, közepesnek mondanm őket. Prémium és szuperprémium kategóriák inkább amiket fentebb említettek, a Brit, Proplan, Orijen, Acana stb. Nálunk a Romeot imádják és elvannak vele:)
2014. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!