Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az utcán találtam egy kiskutyá...

Az utcán találtam egy kiskutyát és befogadtam akkor még alig lehetett pár hetes. De most már kíváncsi vagyok milyen fajta vagy milyen keverék mert én nem nagyon értek a kutyákhoz. Aki valamennyit is ért hozzá meg tudná mondani nekem? Itt a képek:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. márc. 9. 14:50
1 2
 11/18 Firestorm ***** válasza:
55%
Szerintem pit van benne,de nem tudom csak azt,hogy ez a kutya álomszép!
2014. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Pitbull keverék lehet, nagyon szép kutyus :)
2014. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.Hát az életkora kb 3-3 és fél hónaposra gondolom .A súlya 6.5 kg és itt az oldaláról a kép :

[link]


[link]

2014. márc. 9. 17:33
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
pit, staffi vagy sharpei? egyébként nagyon édes kis kutyus :)
2014. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is staff-sharpei keverékre gondoltam, de a háta színe kicsit elbizonytalanít.
2014. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem meg a szőrének a minősége bizonytalanít el, olyan németjuhászos. Az biztos, hogy bull típusú terriereknek, meg sharpeinek nem ilyen "szálkás" a szőre.
2014. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A háta alapján én is NJ mixre gyanakodnék... Illetve valamelyik szülőben tuti csorgadozott belőle minimális. A tappancsai mérete is arról árulkodik, hogy nem lesz egy pöttöm. Találtam néhány képet hasonló kutyákról... Nem mellesleg a füle is majdnem stimmel...

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Köszi a képeket oldalról.

Ezért kérdeztem, mert alkatra nem pit abszolút. Lehet, hogy valahol németjuhász tényleg van a felmenők között. A mancsa alapján jó közepes méretűre fog nőni.

Később már több látszik majd belőle, hogy mi lehet a vérvonalban :D.

2014. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!